Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yager01

    senior tag

    válasz Salvador20 #540 üzenetére

    Lehet igazad van, de nem szeretem ha emberek egy mondat alapján alkotnak véleményt...mind1, ez a fórum hátránya. Lehet én fogalmaztam félreérthetően.

    Viszont továbbra is várom a tanácsokat, tapasztalatokat a kütyüvel kapcsolatban.

    Valójában az előnyét talán abban látom, hogy nem kell írogatni a filmeket DVD-re, meg nem kell azzal kínlódni, hogy a 2GB körüli fájlokat (AVI) a DVD-m nem játssza le. Ezzel ha jól értem meg tudnám csinálni azt, hogy letöltés után hálózaton keresztül a PC HDD-ről beolvasná a fájlt és lejátszaná a nélkül, hogy bármire kiírtam volna. Ekkor ugye a PC-nek mennie kell, és akár a seed is mehet filmnézés közben, hogy mindenki elégedett legyen!

    Viszont ha lenne benne egy beépített HDD, vagy lenne hozzá csatlakoztatva egy külső HDD USB-n keresztül (mini), akkor akár át is másolhatnám, és közvetlenül a kütyüről olvasnám be. Előnye lehet még, hogy képes akár HD-t is lejátszani...stb. Tehát nem kéne minden esetben csak az avi-ra koncentrálnom amikor filmet akarok nézni.

    Ha esetleg a mini-t veszem akkor ugye mindenképpen szükség van külső háttértárra, hogy filmet tudjak nézni? Úgy értem akkor ha a PC OFF.

    Mivel több még a nagy kütyü? Lehet rosszul emlékszem de kb 20e Ft árkülönbség van a két termék között! (javítsatok...)
    Ez csak a beépített HDD árából adódik?

    Mennyire stabil a cucc? Mennyi "barkácsolást" igényel a beüzemelés, illetve menyire stabil a szoft? Elég sokat olvasok arról, hogy nem az igazi, frissítgetni kell...stb.

Új hozzászólás Aktív témák