Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz CsonkaImo #11194 üzenetére

    egy idő után mindegyik kettétörhet, mint a ropi.
    én a g35-öt azért is vettem, mert gondoltam, a masszív fémpánt csak egybenmarad.
    csak azt felejtettem el, hogy a fém is 1* végetért, majd a láncban jön 1-1 műanyag pöcök.
    el is tört előbb az egyik, majd a másik. (nem nagyon dobáltam. a fejemen tört el...)
    még az volt a jó, hogy telenyomtam fbs szilikonos ragasztóval, így most ott nem csuklik, de legalább tudom használni...

    masszív, masszívabb.
    hagyjuk.
    lényeg az, hogy kényelmes legyen addig, amíg ketté nem válik.
    lehetőleg ne a fül tetejére üljön, mert az fél óra után iszonyat.
    a kábel masszívsága. az talán szempont. hogy ne az első rálépésnél tépődjön ki, hanem csak a harmadiknál...

    aztán biztos nekem van nagy fejem, amitől jobban feszülnek és fáradnak az anyagok.
    igaz, az valóban fura, hogy nálam az összes füles idővel széttörik, szétmállik, szétszakad.
    kivéve azok, amelyek a szekrényben vannak.
    lsd ugye pl. a feljebb említett régi sharkoon x-tatic. na, az nem fog sérülni.
    nem lesz rá alkalma... :DDD

    *****

    de ami tényleg döbbenet, hogy ezt a panasonic-ot szerintem kb. 7-8 éve használom, legalább napi 5-6 órát. rádiós. asszem 2*AA aksi van benne. (még nem kellett cserélnem.)
    a felső pánt ugyan már szétszakadt, de azt pótoltam szivacs + fekete szigszalaggal.
    jobb lett mint a gyári.
    kb. már vagy 20-30* leejtettem, belerúgtam, ráléptem, ráültem.
    idáig még tökéletesen működik.
    egyedül a hangerő potija kezd fáradni.
    ja, ebben is van egy surround gomb. de valami borzalmas a hatás. :D

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák