Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz .DLL #24125 üzenetére

    Csak első reflexes lehet, mert a falak is közel vannak és sarokban is vagyunk.

    @dudika: nem a fizikai mérete miatt szimpi a VXT4, hanem mert 4 inch-es az LF driver. Nagyobb hangszóró könnyebben bebúg, én meg egyre csak öregszem. Nem szeretem a kellemetlen mellékhatásokat. Kár, hogy túl drága.

    [ Szerkesztve ]

  • dudika10

    veterán

    válasz .DLL #24125 üzenetére

    Részemről nem igazán.

    (#24127) NewmanHD: értem én, csak azt boncolgattam, hogy mennyit kell beáldozni a könnyebb-merevebb hangszóróért. 4"-nál szerintem már elég sokat (ennyi pénzért), ezért mondtam, hogy talán egy 5"-os jobb lenne. Utóbbiból jóval nagyobb választék van az adott árkategóriában, és még nem nagy méretű a hangszóró (ha nincs egy jó szoba, úgyis az fog "bebúgni").

    De hát hifiztél, tudod, hogy csak meghallgatás után lehetsz biztos bármiben is.

    (#24128) umfrider:
    Mindenféleképpen lebeszélnélek erről a tervedről. Hangminőségben nem éred el a topik legolcsóbb ajánlatának, a Genius 1250B-nek (1255B-nek) a szintjét.
    Az általad kinézett kategóriákban komoly tapasztalat nem lesz ebben a topikban sem, hozzáértő személy az ilyeneket 15 másodperc meghallgatás után reflexből otthagyja. :B

    (#24130) benito86:
    Ha raktak is bele végre egy olyan elektronikát, ami 1 hétnél többet bír (V2 hibával még senki nem keresett engem, bár nem is tudom mikor frissítették a modellt - pontosabb infóval a boltok/nagyker szolgálhat), a hangminősége akkor se változhatott sokat. Javaslom, hogy kerüld a típust és minden hasonlót.

    (#24132) zoli58:
    Ha rászánod az 55k-t akkor az M-Audio BX5 D2 a neked való, amennyiben az elhelyezésnél nem probléma a hátsó reflexnyílás. Árban a következő lépcső a Prodipe Pro 5 v2 és az M-Audio BX8 D2 attól függően, hogy milyen hangzást szeretnél elérni (utóbbit inkább annak való, aki egy vacak 2.1-ről vált, és nem tudja még értékelni a minőségibb hangzást, szerintem).

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák