Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zszabika

    aktív tag

    válasz TRob1 #3595 üzenetére

    Egyértelmű hogy sokkal tovább bírná,mivel az eszi meg a 64%-át.
    Most nézem,hogy 3 nap-nál jársz?Melyik romot nyúzod?
    A 8% meg simán vállalható.Én is úgy szoktam romot felrakni. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

  • domerator

    veterán

    válasz TRob1 #3595 üzenetére

    Skacok. Ezek a képek azt jelentik, hogy ha nem lógok állandóan a wifi-n (magyarul: nincs folyamatosan bekapcsolva) akkor jóval jobban bírná az akksi?

    Csak akkor, ha a bekapcsolt wifi állandóan keresgél. Ha fixen lóg egy routeren, akkor a wifi kevesebbet fogyaszt, mint a 2G!

    Más: Nemtom ki hogy szokta, de most 8%-on (lement a fenti 9-ről 1% a Titanium Backupolása közben ) nyomok egy full backupot reco-ba, és feltolom az újabb CM-et (254)

    Más nem szereti az orosz rulettet... :DDD

    (#3589) domerator: Ha elhagytad volna a "kivételesen" szócskát, sokkal jobban örültem volna.

    Nem azért írtam, hogy örülj... de akkor azt mondom, hogy ez pl. olyan, hogy :R
    ( a kivételesen azért lett odabiggyesztve, mert pár dologban olyan flame-t tudsz csinálni, hogy ihaj... pl. a miui akku csík... pedig mennyivel értelmesebb dolog, mint a 720p)

    (#3598) zszabika

    Egyértelmű hogy sokkal tovább bírná,mivel az eszi meg a 64%-át.

    (#3600) Zsolt_72

    A Wifi-s kérdésedhez: igen, (legalábbis szerintem), mert az "nagyfogyasztónak" tűnik

    Ha meg ki lenne kapcsolva, akkor a cella készenlét jönne fel 50%-ra... nem volt különösebben ébren használva a telefon, ezért a wifi az elhasznált energia legnagyobb fogyasztója. Ez még nem jelenti azt, hogy rettenet sokat fogyasztana. MIndig benézik ezt az emberek...

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Új hozzászólás Aktív témák