Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Psychonaut

    addikt

    válasz barnam_ #15987 üzenetére

    Szar az új kernel, nem tudja normálisan kezelni a wifit, drasztikusan merül vele a telefon.
    Igen, ezt en is olvastam MoDaCo-n, de valaki azt irta, hogy ha mar bekapcsolt WiFi-vel kapcsolja be az ember a telefont, es ugy is hagyja, akkor alszik, es normalisan is merul. De ezek szerint megsem, vagy nekem legalabbis biztosan nem.

    De van mód, csak kb. 2 fajta romot tudsz rá tenni. (a gyári, meg a swedish snow).
    Tudom, ezzel nincsen gond, pont ez a terv. Csak kicsit kipucolva a gyari joval kisebb helyen elferne, meg ugye a cache-t is at lehet kuldeni data-ra, es akkor vegre lenne eleg helyem gyari ROM mellett, ami eddig annak a legnagyobb hatranya volt.
    Tudsz is linkelni valamit, ami segitene?

    Elméletben szerintem nincs akadálya a kisebb system-nek, a cache-t nem hiszem hogy teljesen el lehetne tüntetni.
    Es Marketes Play Store-os TPT Helper alkalmazason kivul megcsinalhato viszonylag egyszeruen valamivel?

    omega88: Clockworkmod Recovery szukseges, a gyarival semmit nem tudsz kezdeni, es azert reboot elott meg nem art "install zip from sdcard" menupont segitsegevel telepiteni a ROM-ot. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák