Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Glatius

    őstag

    válasz gabe8719 #15027 üzenetére

    Akkor kérlek bocsásd meg nekem, hogy mérnök lettem, az én szakmámban nincsenek nézőpontok túlzások, csak adatok. Arra tudok reagálni amit írtál.
    Ugyanazt a ROM-ot nyűvöm amit te, és csak akkor fogyaszt, mikor használom. Vannak alkalmazások, amik akkor is zabálnak mikor nem látod, a hangrögzítő például ilyen, az én akkuidőmet is megfelezi, csak én nem csodálkozom. :) Nem mindegy, az átjátszó távolsága, hogy a GSM adapternek mekkora adóteljesítménnyel kell a kapcsolatot tartania, egy távoli wifi szintén szívja, és időjárás widget is nagyot tud kajálni, ha GPS alapján keres helyet, és frissít adatokat. A legbarátibbak azok a BD ROM-ok voltak, amikben egyáltalán nem volt live wallpaper. (Mert az meg a grafika okán fűt mint állat, addig amíg a menüben dolgozol.)

    Az én IA2R-em fogyasztása itt:

    Az hogy van 10-15 eset, hogy túlfogyaszt egy készülék, akkor lenne érdekes, ha nem százával használnánk ezt a ROM-ot. Kérdezted már apeelme-t, a letöltések számáról? :)
    Lehülyézni pedig nem is próbáltam senkit, csak megemlítettem, hogy az user is követhetett el hibát amiről nem is tud. A miértekre egyik lehetséges válasz. ;-)
    A hardverhibán gondolkodtál már? Mert arra nem tértél ki.

    [ Szerkesztve ]

    Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

Új hozzászólás Aktív témák