Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz lorcsi #28795 üzenetére

    Nem rosszindulatból írtam, hanem figyelmeztetésképp! A TPT-vel nagyon könnyen lehet zátonyra futni ugyanis!

    Ezt a "csík" szöveget anno zavarodott pillanataim egyikében én írtam, de hogy miért azt nem tudom... a TPT ilyen:

    Miután végig ment teljesen, akkor üres a felhasználói rész a telefonban, tehát nincs rajta rendszer. Magától újra kéne induljon, de ha nem teszi, a helyes megoldás az, hogy tényleg akku ki, vissza. Eddig stimm.

    Ezután behozza az egyiket a két feltett 3.0.1.4-es recovery közül, attól függően, hogy éppen nyomod-e a hang le gombot vagy csak simán bebootol. Bármelyiket is indítja el, frissítened kell azt, amelyik ténylegesen a recovery, tehát azt amelyik a HANG LE gombra jön be. Ezt tudod megcsinálni a recovery telepítő zip-el.

    Na most ha ez megvan, akkor teló újraindít, itt viszont NYOMD a hang LE gombot, hogy biztosan a 6-os reco jöjjön elő, nem a másik!

    Most mehet rá a rom és ha van hozzá, akkor a gapps is. Nem kell format, sem wipe, sem semmi más, csak a zip csomagok telepítése.

    Ha Status 7-es hibával nem megy fel valamelyik, akkor bizony el lett írva pár paraméter itt-ott...

Új hozzászólás Aktív témák