Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gabex1

    csendes tag

    Legyetek szívesek segíteni! Új vagyok az android világában ( is!). Szükségem lenne egy szinkronizációt nem erőltető naptár programra, és esemény figyelmeztető progira, Mit tudnátok ajánlani. Köszi a segítséget előre is.

    A Blade szerencsére olcsó.Kinai termékekhez viszonyítva jó minőségű, az andoid meg nekem újdonság.Kell ennél több ?

  • Gabex1

    csendes tag

    Köszi FORCEMAN és GYGA a gyors válasz!

    A gondom csak annyi, hogy a gyári naptár nem hajlandó mutatni semmit,mert azonnal kéri a bejelentkezési jelszót. Hogyan tudom net nélkül is használni a gyári naptár progit?Valamit nem jól állítottam be ? Mondtam,hogy nagyon kezdő vagyok!! :)

  • Gabex1

    csendes tag

    Srácok le a kalappal elöttetek, hogy ennyire értitek ezt az andoidos, linuxos, pc-s témát. Sajnos tök béna vagyok hozzá, lehet azért mert nem vagyok villanyszerelő? :D Sajnos már nem is vagyok tinédzser.

    Kelzsóca hihetetlen ürge lehetsz, aki ennyit tesz a közösségért, itt a Blade fórumon. Megemelem a kalapon elötted!! Egy alkalommal telefonon beszéltünk, amikor még mind a ketten csak terveztük, hogy ilyen telót kellene vásárolnunk. Már akkor is feltünt milyen segítőkész vagy, amit azért a kinti világban ( nem netes ) ritkán lehet fellelni.

    Segítséget szeretnék kérni akár privátban is. Gyári T.-s 2.1 -es készülékem van. Több alkalmommal több helyről próbáltam már feltenni a PowerAMP progit ( nekem ez lenne a legjobb az equaliser miatt ) de mindig az lett a vége, hogy gondolom mivel fizetős ezért egy idő után behalt a progi. megtudnátok mondani, hogy honnan tudnám ingyenesen valamelyik verziót letőlteni, beszerezni?

    Előre is köszönöm! M.Gábor

Aktív témák