Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Alexios

    veterán

    válasz bikebutcher #27035 üzenetére

    nem értelek, direkt rámentem a rendelésre, mikor összegzi is csak azt mutatja, hogy 3,5 + 3 font, nem dobja meg hirtelen az árat. Ha 3 font van kiírva akkor 3 font, nincs olyan hogy utólag variál.

  • esox

    senior tag

    válasz bikebutcher #27035 üzenetére

    bikebutcher kis sértődöttséget érzek a hangodban, de nem értem miért... ez nem a ki az ügyesebb játékok fóruma. Gondoltam szólok mindenkinek, hogy van 2,5 + 3 fontért is tok, szemben az 5,5 + 3 ár helyett, főleg úgy hogy legtöbb eladónál nem volt jelölve Mo-i célpont.
    (Az 1000 Ft akkor lesz ezer Ft, ha mindenkinek ingyen elküldöd, vagy oda megy hozzád a cuccért.)
    Én már jó pár éve ebayezek és nem azért írtam, hogy 1800ért is lehet kapni, hogy bárkinek is keresztbe tegyek ezzel, főleg nem neked, hanem pont azért, hogy egy relative jó árú cucchoz jusson hozzá bárki, aki saját maga akar rendelni. Jó pár hete keresgetem már a legjobb árú tokot, hidd el nem tegnap este volt az első próbálkozásom...
    A fórumozók nagytöbbsége egyébként úgy is hozzád fog fordulni, mert szeritnem 20-30 ember nem sok, de annyinak nincs ebay+paypal accountja, akinek meg van, az meg úgy is el tudja dönteni, hogy mi a jobb neki.

    __̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

Aktív témák