Hirdetés

Aktív témák

  • anglergab

    addikt

    (#48959) tlac
    A dd-hez rootolt rom kell.
    Továbbá be kell írni az "su" parancsot.
    Ám, lehet, akkor sem működne, mivel a system és a userdata fel van defaultból csatolva a fájlrendszerre.
    Viszont Clockwork Recoveryben defaultból nincsenek csatolva, vagy umountolhatod azokat. A recovery esetén a shellt az adb shellen keresztül érheted el.

    tlac, ux1

    Tudom, hogy a cat kiolvas (konkatenál) adatokat, majd azt a képernyő helyett fájlba írhatom. A dd is ezt csinálja, csak speciálisan ilyen célra írták. Úgy sejtem, hogy a végeredmény a két esetben (cat, dd) megegyezik.
    Szerintem a konzol nem zavar be, mert nem jelenik meg semmi a kijelzőn átirányításnál. Bár lehet, hogy a bs és count paraméterek alkalmazásával jobban testreszabható a dd viselkedése, így kevésbé fog random dolgokat csinálni.

    ux1

    Melyik a legjobb wifi driver jelenleg?
    Működne az FLB-R8-on?

    (#48964) qltsar
    Tudomásom szerint a telenorosok is G1-es készülékek. Tehát itt, most ez valószínűleg nem segít.

    (#48969) M3oH
    Lásd a néhány sorral fentebbi megjegyzésemet. Mindig készíts backupot! Így ha esetleg valami nem sikerülne, nem működne jól egy funkció, egyszerűen, a clockworkből visszaállíthatod a gyári rendszert.

Aktív témák