Hirdetés

2014. április 23., szerda

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

(#49552) kelzsoca

kelzsoca
(Szakértő)
LOGOUT blog

################################################
T-MOBILE =>ZTE-BLADE ROM BIZTONSÁGI MENTÉS

>>>Módosítatlan backup!<<<

Recoveryből telepíthető változat!

A most forgalomban lévő készülékeken ez a rom található!

LETÖLTÉS

MD5: 8e8367ac13c13de404b978d1976ad97f

AZ ESETLEGES ADATVESZTÉS VAGY A TELEFONBAN KELETKEZŐ KÁROKÉRT FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK!
MINDENKI CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE VÉGEZZE EL A MÓDOSÍTÁSOKAT!

[ Szerkesztve ]

A fórumba írt kérdéseket és válaszokat mások is olvashatják és tanulhatnak belőle, már csak ezért is jobban megéri az ilyen jellegű segítségkérést publikusan intézni =>>Privátra/Email-re NEM válaszolok! SGS3 eladó:http://tinyurl.hu/Sfu2/

(#49553) Land válasza Keeperv85 (#49542) üzenetére

Land
(PH! addikt)

Véleményed szerint jobb a Ext, mint a Launcher Pro sebességben?

★ Nexus 5 32 Gb Black - SlimKat 4.0 Stable ★ | ★ VSonic GR06 IEM ★ Castle Clash: Greentimus Klán: Vegzet

(#49554) Aggregátor válasza Razor_alpha (#49550) üzenetére

Aggregátor
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Én ezt figyeltem meg, de lehet hogy tévedek :)
Viszont nekem csak akkor villog, mikor megjelenik a feloldó csúszka.

(#49555) Mysterion válasza fonix232 (#49480) üzenetére

Mysterion
(kvázi-tag)

Köszönöm, így már értem akkor a problémát. Megnézem a ClockWorkMod-ot hogyan csinálta, oszt meglássuk mire jutok.

(#49556) Keeperv85 válasza Land (#49553) üzenetére

Keeperv85
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Nem sokkal de jobb. Az meg nálam döntő érv, hogy ezt nem veti vissza az egyedi háttér használata a menüben. :C

(#49557) Stylie

Stylie
(fanatikus tag)

Olyat tolt már valakinek a telefon, hogy feloldás után ha valamilyen alkalmazás futott éppen, becsíkoz és újraindul?Eddig kétszer ezt eljátszotta (Kelzsoca féle R8 van fent, ha ez számít)

Más: Orange San Francisco-ra való új rom rakása ugyanúgy zajlik, mint a ZTE-n? (Recovery még nincs rajta, azt is ugyanúgy? :U )

:R

(#49558) Aggregátor válasza Stylie (#49557) üzenetére

Aggregátor
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ugyanúgy kell rá romot telepíteni.
Az említett hiba nem fordult elő még velem.

(#49559) rex1872

rex1872
(újonc)

Üdv!

Ha minden igaz, holnap mehetek a Blade-emért. Kezdőként szépen olvasgattam a topicot, átolvastam az 1. hsz.-t, DE

- nekem Telenoros lesz, arról pedig egyáltalán nem szól a fáma, csak T-s változatokról. Szóval, várható-e pixelhiba, meg feloldatlan ram, mert ha nem, akkor úgy veszem ki, nem kell feltelepíteni a csodazipet a Telenorosoknak, ugye?

- Androidos kezdőként nem tudom, milyen eredeti gyári, és egyéb, marketről leszedhető programok zabálnák az internetforgalmamat bekapcsolás után. Most egy eszméletlen rossz internetcsomagom van (13HUF/10kB), de holnap fogom a szerződést elfaxolni, melyben 1GB-ot kértem havonta, remélem, az elég lesz. (Mivel nem lakossági, hanem kiemelt ügyfél vagyok, nem igényelhetek lakossági internet csomagokat, és az üzletinek pedig hosszabb az átfutási ideje, és sajnálom, hogy előbb lesz készülék, mint hozzávaló netcsomag, de ez van.) WIFI az rögtön lesz. Lehetséges majd valahol az elején letiltani a mobilnetet, és megmondani a telefonnak, hogy csak WIFI-t használjon? :)

- Szeretném a kijelzőjét megvédeni, ezért ha lekopik a gyári fólia, tudtok ajánlani olcsó, de jó minőségű fóliákat a kijelzőre, ami tartós is? Esetleg helyet Bp-en, ahol fel is ragasztják?

Előre is köszi.

(#49560) Aggregátor válasza rex1872 (#49559) üzenetére

Aggregátor
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Üdv,
- Esély (kevés) csak pixelhibára van, gradiens és felezett ramra nem. Tehát nem kell csodazip, és a T-Mobile-os változatot fel ne tedd! (Mivel csak az van.)

- Rom telepítés előtt kiveszed a sim kártyát, majd ha elindult a telefon, kiveszed a pipát a data enabled elől (nem jut eszembe pontosan hogy van a magyarban). Vagy felteszel egy apndroid-ot. Utána mehet bele a sim kártya.

- Gyári fólia elég vacak minőségű, gyakran lég buborékos is. Érdemes leszedni vagy lecserélni. Keresővel biztos találsz, én magam nem használok rajta.

(#49561) Ren Hoek válasza Aggregátor (#49560) üzenetére

Ren Hoek
(őstag)

Most eskü, idáig majdnem mindent olvastam, de ez nekem új (úgy tudtam csak a T-s korábbiakra jó a custom ROM, és mindegyik gen1-es, telenorosokon touch halál van)... Akkor telenoros/djuice-os készülékeken mennek egyes ramok? Melyikek azok? -ROM telepítésre gondolsz-

Holnap meg cimbora telót venni... Szóval jó lenne tudatni vele, mert szerinte a 2.1 az lassú.

(#49547) Lacka89: Reggelre már nyomod sem lesz itt :))

[ Szerkesztve ]

(#49562) Razor_alpha válasza rex1872 (#49559) üzenetére

Razor_alpha
(tag)

Ha fóliát veszel akkor az i900-ashoz gyártott fóliák elég jól passzolnak rá, és azok közt találsz ujjlenyomatmentest vagy kicsit komolyabbat is, bár lehet manapság már van a bladehez forgalmazott is, viszont az i900asé csupán egy milimétert tér el.

(#49564) sunahunter válasza api29 (#49563) üzenetére

sunahunter
(senior tag)

Hehe, ment itt a wordfight rendesen látom :DDD :DDD :DDD
Amúgy így kell...kocsiból beszólnak, meg szoktam állni és ki is szállok, ez van :DD
De a másik nem ;]

(#49565) _X10Dead_

_X10Dead_
(tag)

Nem lehetne ezeket a fightokat emberi idopontban tartani?
Egyreszt lemaradtam a surujerol, masreszt elkesek a melobol, miattatok... :P

(#49566) Pumika1975

Pumika1975
(senior tag)

A kerítés tényleg alacsony!!! :DD

(#49567) ux1 válasza Speeedfire (#49551) üzenetére

ux1
(PH! addikt)

Mindíg becsúszik egy két ilyen. Nem veszi a lapot, aztán meg csinálja a fesztivált. :)

Knyihár úr miért nem mész a 3.14csába, és oldod meg a problémáidat magad. Ez így elég rossz belépő.

-=[ sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Note GT-N7000 ]=-=[ HungariAnDROiD.com ] - [CARBON KK 4.4.2]

(#49569) sunahunter válasza ux1 (#49567) üzenetére

sunahunter
(senior tag)

Ez a 3,14 ott van. Engedelmeddel használni fogom :))

(#49570) V.Stryker válasza kelzsoca (#49552) üzenetére

V.Stryker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Feltettem ezt az új RLS-t.Tök jó. Köszi,hogy megcsináltad.

Ezzel szemben meg had javasoljak/kérjek valamit: Esetleg tudnád egységesíteni a romjaidban a programokat? Értem ez alatt,hogy lehetőség szerint mindig ugyanazok legyenek a romjaidban. Volt hogy kimaradt anno a talk,rádió stb.(Ezek azért már többnyire benne vannak) Az FLB 10b-ben pl benne volt az Újraindítás progi, felteszem az RLS-t, abban meg már nincs benne. Ezt most könnyen pótolom, de pl a Talk-al annó sz.ptam.

A többieknek:
Mi ez az agresszió itt a topikban? Mindenki robban szét a tesztoszterontól így tavasszal? :DDD Könnyitsetek magatokon, ha nincs ki könnyítsen, vezessétek le kellemes formában. :D

[ Szerkesztve ]

Segíts magadon, mert az Isten megöregedett!

(#49571) sto1911

sto1911
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Koszonom mindenkinek, aki mellem allt (gondolom nem veletlenul)!

@(#49570) V.Stryker:: miert nem ment fel a Talk siman?

[ Szerkesztve ]

(#49572) V.Stryker válasza sto1911 (#49571) üzenetére

V.Stryker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Hát a fene tudja, kipróbáltam vagy 5 fajtát, amit innen onnan összeszedtem, aztán itt valamelyik fórumtárs töltött fel nekem és az működött. Pl. amit valamelyik más romból mentettem ki appmonsterrel, az nem ment fel a másik alapú romra. Mindegy. A hangsúly nem ezen van. Hanem egy fix app lista szvsz jobb lenne. Tudja az ember mire számítson és a készítőnek is könnyebb mert van egy fix, amit bele kell tenni, a többivel meg nem kell foglalkozni.

(#49573) sunahunter válasza sto1911 (#49571) üzenetére

sunahunter
(senior tag)

Nyilván, mert már ismerünk, mit ahogy a többséget is:)

(#49574) sto1911 válasza V.Stryker (#49572) üzenetére

sto1911
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Egyetertek a listaval kapcsolatban, viszont szerintem nalad az appmonster kavarhatott be. Siman az apk-t telepiteni nem probaltal? Mert vannak olyan verziok amik bizonyos ROM-okkal nem kompatibilis, de 5 valtozat sem?

@Folia tema: a gyari nem azt a celt szolgalja, mint egy utolag beszerzett: azert buborekos meg homalyos mert a szallitas soran keletkezheto karcoktol kell megvedenie a kijelzot, azert olyan gany. En minden telomrol leszedtem vasarlas utan, foleg, amin igy nezett ki, mint ezen :)

[ Szerkesztve ]

(#49575) Glatius válasza sunahunter (#49573) üzenetére

Glatius
(őstag)

Verőfényes szép reggelt!

Látom nagyon közeledik a Q1 vége, nagy a taposás.... ROM-má offolják a topikot... de úgy szép az élet, ha zajlik. :)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#49576) Pumika1975 válasza sunahunter (#49573) üzenetére

Pumika1975
(senior tag)

+1

(#49577) V.Stryker válasza sto1911 (#49574) üzenetére

V.Stryker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Simán apk-t próbáltam telepíteni. De nem tudom, hogy melyik milyen verziós volt. De már mindegy is.

(#49578) madgie

madgie
(VIP)

Errű' az új sunyierixon lácserrű' tudna valaki képet mutatni? Vagy tegyem fel a svéd főzetet, oszt meglátom?

Elég titeket olvasni, kihagyok egy hetet, esély nincs bepótolni azt a pár ezer hozzászólást :))

"A Panasonic az hifi-torny és tv márka. Ráadásul üveg bele nézőkéje sincs. A Canon és Nikon ami kimondottan fényképező márka. Nekem volt régen Canonom és tudom, hogy minőségben magasan a legjobb." by Pandaboy

(#49579) laca.1

laca.1
(fanatikus tag)

nem vagyok rég képben,ez az RLS-magyarított rom???

(#49580) V.Stryker válasza laca.1 (#49579) üzenetére

V.Stryker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Igen, magyarított.

madgie - Tedd fel. :D Egyébként nem rossz, nálam bírta 10 másodpercig, míg a laucher pro felment. :D Persze ez nem jelenti azt,hogy sz.r, csak én az utóbbi párti vagyok régóta, márcsak a widgetek miatt is. Egyébként szebbnek és jobbnak tűnik mint a 2.3 gyári.

(#49581) laca.1 válasza V.Stryker (#49580) üzenetére

laca.1
(fanatikus tag)

akkor most mit tegyek?melyiket javaslod??

(#49582) madgie válasza V.Stryker (#49580) üzenetére

madgie
(VIP)

Launcher Pro az oké, megvettem a Plus-szal együtt, csak kíváncsi voltam, milyen ez a SE launcher.

"A Panasonic az hifi-torny és tv márka. Ráadásul üveg bele nézőkéje sincs. A Canon és Nikon ami kimondottan fényképező márka. Nekem volt régen Canonom és tudom, hogy minőségben magasan a legjobb." by Pandaboy

(#49583) atsosra válasza api29 (#49563) üzenetére

atsosra
(újonc)

API te a rács melyik oldalán voltál? :)

Inkább olvas.

(#49584) V.Stryker válasza laca.1 (#49581) üzenetére

V.Stryker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Jó mindkettő. Próbáld ki az új RLS-t. Teszteljük minnél többen. :DDD

madgie - Egy cipőben járunk. :)

(#49585) kelzsoca válasza V.Stryker (#49570) üzenetére

kelzsoca
(Szakértő)
LOGOUT blog

Ha jól emlékszem r8 óta már ugyanazok az alkalmazások vannak benne, esetleg még adok hozzá.

A reboot azért maradt ki, mert nálam egyszerűen nem működött :)

A fórumba írt kérdéseket és válaszokat mások is olvashatják és tanulhatnak belőle, már csak ezért is jobban megéri az ilyen jellegű segítségkérést publikusan intézni =>>Privátra/Email-re NEM válaszolok! SGS3 eladó:http://tinyurl.hu/Sfu2/

(#49586) Saccco

Saccco
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Kicsit nem figyelek aztán egyből lesz 4-500 új hsz... :N

- Eladó ez-az: http://bit.ly/iqHMJD - Kínai telefonok 900MHz 3G-vel lista a blogomban! - Üzenet vége -

(#49587) Aggregátor válasza Ren Hoek (#49561) üzenetére

Aggregátor
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem azt írtam hogy jók rá a romok, csak megoldást arra, hogy ne másszon fel mobilnetre.
Igazából nem is tudom miért rom cserét írtam, mivel nem azt kérdezte :D (késő volt)
Első bekapcs előtt ki kell venni a sim kártyát és megcsinálni azt amit írtam, vagy már a szolgáltatónál letiltani a mobil netet.

szerk.: a reboot nálam sem megy, használjátok a quick boot-ot.

[ Szerkesztve ]

(#49588) V.Stryker válasza kelzsoca (#49585) üzenetére

V.Stryker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Na, hát öröm a bódóttá, hogy nem helyesek a felvetéseim. :) :R

Egyébként a hócsukám teli van a Blade-el, mert eddig mindig cserélgettem, próbálgattam a telókat, de sem magamnak se másnak nem találok okot, hogy ezt lecseréljem akár egy drágábbra. Hogy fogok én így új telókat nyomogatni? :D

(#49589) Pumika1975

Pumika1975
(senior tag)

úgy látom házigazda hazatért....
megfogyatkoztak az éjszakai hszek....
pedig szórakoztató volt...:DD

(#49590) Aggregátor

Aggregátor
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Olyan előfordult már veletek, hogy CWM backup-ból nem sikerült teljesen visszaállítani a rendszert? Tegnap csináltam egy mentést, kipróbáltam egy romot, majd visszaállítottam a mentést, de az alkalmazások 1/3-a eltűnt :F Megcsináltam újra a visszaállítást, előtte wipe, format, stb, de így se.

(#49591) pista59 válasza Aggregátor (#49590) üzenetére

pista59
(őstag)

Olyan volt nálam, hogy a LauncherPro-val csináltam mentést (beállítások, ikonok, widgetek) majd az új LauncherPro telepítése után ezzel akartam visszaállítani mindent, de csak az ikonok, és a saját widgetek jöttek vissza, az egyéb widgetek helye megvolt, azoknál hibát írt ki. Azok kuka, majd újra rakni.

A győztes féreg irtó baktérium

(#49592) pkardos válasza kelzsoca (#49585) üzenetére

pkardos
(lelkes újonc)

A "Swedish_Spring_RLS3_kelzsoca" ROM egyaránt működik Telenoros és T-mobilos készülékeken is? Számít a verzió (G1,G2)?

(#49593) Glatius válasza pista59 (#49591) üzenetére

Glatius
(őstag)

A LP mindig ilyen, még azonos típusú ROM-mal is. Megpróbáltam klónozni az enyémet egy havernak, de a külső widgeteket akkor sem tette ki, ha az alap apk-juk már telepítve volt, és be is volt állítva.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#49594) sto1911 válasza Aggregátor (#49590) üzenetére

sto1911
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Velem is tortent ilyen, sot, most egy olyan esett meg, hogy backupbol visszatoltve vmi szivta az akkut (R2, irtam is ide)... Igy felment egy szuz R3...

@(#49592) pkardos: az eredeti Sved R3 megy mindket genen, ennek is mennie kell.

(#49595) Aggregátor válasza sto1911 (#49594) üzenetére

Aggregátor
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem baj, úgy is újra akartam telepíteni :)

Nem vagyok benne biztos, hogy menne G2-n is, mivel az eredetiben van egy script ami ellenőrzi melyik típusú a telefon, és az ennek megfelelő kernelt telepíti. Kelzsoca romjában összesen 1 kernel van.

(#49596) laca.1

laca.1
(fanatikus tag)

2.----nem tom hanyas Recovery van fön-ez jó a RLS3-hoz,vagy valami újabb kell???

(#49597) Zofren

Zofren
(fanatikus tag)

Kérdés: be lehet-e állitani a telefont, hogy ha csörög, ne csak az legyen, hogy Felvesz és Elutasit, hanem hogy legyen Némit gomb is. Vagy esetleg vmi program erre.
Miért van szukség erre? Mert beszélgetés kozben ha csorog egyszerubb némitani és ha befejeztem rovid idon belul, akkor felveszem. Ha elutasitom azon nyomban hivnak vissza.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#49598) kelzsoca válasza pkardos (#49592) üzenetére

kelzsoca
(Szakértő)
LOGOUT blog

Nincs G2-es készülék még itthon, a rom G1-es készüléket támogat.

(#49597) Zofren

Lenyomod 1x a power gombot és elnémítja.

(#49595) Aggregátor

Mivel hazánkban nincs G2-es készülék, ezért az erre vonatkozó részeket kidobtam a romból.

[ Szerkesztve ]

(#49599) Aggregátor válasza kelzsoca (#49598) üzenetére

Aggregátor
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Világos :)

(#49600) sto1911 válasza Aggregátor (#49595) üzenetére

sto1911
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Kozben kelzsoca is megvalaszolta, viszont en nem javasolnam kivenni a masodik kernelt, hatha megis ellenorzes nelkul belefutunk egy G2-es teloba.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.