Hirdetés

Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    válasz sto1911 #48915 üzenetére

    Ertem, koszi. Nos hat akkor nem tudom kicsereljem-e a friss flb-r10b-lite-ot erre a legujabb sved romra (mert akkor ezzekszerint a wifit mindketto megtartja, csak aludni nem engedi a telot). Eddig semmi kulonosebb gond nincs vele, igaz meg csak masfel napja van fent. Csak a tuningok miatt arra gondoltam a sved hatha gyorsabb lenne kicsivel.
    Konkretan amire szuksegem lenne, hogy amikor egyszerre hasznalok tobb programot (tobbnyire igo, maps, opera, market, doctogo, ebuddy, skype, translate, rockplayer, applanet, adwex) es valtogatok kozottuk akkor az minel simabban menjen. Meg persze maguk a programok se nagyon gondolkozzanak ha nyomok nekik valamit. Plusz nem tudom mennyivel igenyel nagyobb teljesitmenyt, hogy en a homescreent 10 sorral es 6 oszloppal hasznalom telenyomva csupa hasznos gombbal es widgettel (igen tudom az akksiidot nem feltetlen javitja, de most nem ez erdekel).
    Na szoval mivel tud tobbet a sved rom az flbnel?

    (#48912) sunahunter

    Ez erdekes, mert nalam sem a CM, sem az Flb wifi update.zip-el telepitve nem hajlando elaludni ha aktiv a net.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák