Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    Az első (csaknem) teljes nap eléggé lesokkolt.

    1.: A reggel 7-kor töltőről levett telefon három órán keresztül 100%-os töltöttséget mutatott. OK, egy óra után kezdett gyanús lenni, mert túlvoltam már két telefonhíváson és pár Viber üzeneten. Aztán de. 10-kor elkezdett szánkázni a telefon lefele. Konkrétan délután. fél 5-kor már csak 20% kraft volt benne! Azért ez elég kínos úgy. Úgy is, hogy volt kb. fél óra telefonbeszélgetés, kb. fél óra könnyed használat (Viber, SMS, képnézegetés, MP3 átküldése blutoothon) és kb. 10-15 perc erősebb használat (videólejátszás, kipróbáltam a Mobilaréna tesztvideóit). A képernyő fényereje automatára állítva maradt. De ez így nekem egy kicsit erős, a Defy hasonló terhelést lazán megbírt... :U

    Gyanakszom mondjuk egy kicsit arra, hogy itt valami nem kerek, mert mindössze 10 perce töltőn lévő telefon máris 39%-on lett (lásd kép).

    2.: Valamiért a GPS nem találja a műholdakat. Olvastam az iNeW V3 topican, hogy ott az NFC antenna egyben a GPS antenna is, így ha a hátlap nincs rendesen felrakva, akkor az problémát okozhat. Ok, leszedem, nagy műgonddal visszarakom a hátlapját. Hát továbbra sem találja a műholdakat...
    Van valakinek ötlete, mi a fene lehet ez?

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák