Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Patice #3527 üzenetére

    Nálam a webes felület nem bugzik, a stream viszont igen. Ha van dal a queue-ban és ráküldök stream-t, minden jó. Majd amikor megállítom, elkezdi lejátszani a queue-ban szereplő dalokat. Csak úgy... Szóval valóban béta még.

    Voyage-ből nem találtam rpi3 image-t, uh nem próbáltam ki. Nálam rune vagy picore lesz a következő.

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Patice #3527 üzenetére

    Kipróbáltam az rpi3-t powerbank-ről és a volumio-ban a mélyek igen csak szegényesek lettek, a hang viszont sokkal természetesebb... Ezen még dolgozniuk kell egy kicsit.

    Fel is dobtam a moode player-t. Szerintem jobban szól, mint volumio, kiegyenlítettebb, helyére került a basszus. Bár a windows 10 + foobar "karcossága" kicsit hiányzik a rock zenéknél.

    Spotify kliens nincs hozzá, airplay meg sem nyikkan (bár először volumio-n sem ment). Több beállítási lehetőség van, de alapvetően ugyanazt tudja.

    Mostanában volumio-t is és most moode-t is úgy használom, hogy fut az asztali gépen egy dlna server (foobar vagy minimserver) és telefonon egy control point alkalmazással (Linn kaazoo - ios) vezérlem. Elég kényelmes.

    Illetve ha úgy tartja úri kedvem daphile is szól pc-ről. A tisztaság és "karcosság" terén félúton lehet a windows 10 + foobar és az akkumulátorról szóló volumio között.

    Nem tudom miért, de amúgy az asztali gép kicsit energikusabbnak hat, mint a rpi. Nem számottevő, de azért hallható. Lehet csak megszokta a fülem a pc "zaját" és hiányzik. :)

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák