Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz <Adamsky> #89 üzenetére

    Bizony, a hiba a 13-as szériában is előjött. Nekem 13T van, még nem tapasztaltam, de a fórumában, többen panaszkodtak rá. Leginkább akkor jön elő, ha sok képet készítenek vele, hidegebb időben.
    Gondolom, ilyenkor melegszik belül a hardver, a hideg idő miatt pedig, a hideg lencsén lecsapódik a pára.
    Néztem videót róla, hogy pl. biztonsági kamerák esetében, ezt úgy oldják meg gyárilag, hogy kis páraelszívó tasakot tesznek a kamera házba, így az felszívja a benti párát, így nem lesz nedves a lencse. Nyilván ez telefon esetében nem megoldható... De az mindenesetre érdekes, hogy ez más telefonnál nem jön elő és itt is a fő kamerát érinti a hiba, a többit nem. Itt tuti, hogy valami gyártás közbeni hiba lehet az okozója, bármi, a gyártó csarnok párataltalmától a hibás alkatrészekig...
    De az hatalmas szégyen, hogy ezt nem tudja megoldani a gyártó, már több generácónyi telefon óta!

    Ráadásul a hazai képviselet szerint ez a jelenség, teljesen normális ( nem bug, ez fícsör )! Egyáltalán nem tartozik garanciális javítás alá. Francokat! :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák