Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zkas90

    senior tag

    válasz Bishi #59680 üzenetére

    Szia.
    Gratula a konzolhoz és sok jó pillanatot vele.

    Profilokat létrehozni ingyenes. Így én mindenkinek létrehoznék egyet aki használni akarja. Így nem lesznek gondok az elmentések véletlen törlésével.

    1. A kártyaadatok profilhoz vannak kötve. Anélkül nem fognak tudni vásárolni. Ha nem akarod, hogy valaki belépjen a profilodra, akkor állítsd be, hogy minden belépésnél kérje a jelszót. Illetve (sose vettem még konzolon játékot, csak weben) vásárlásoknál tőlem kéri az emailben érkező megerősítő kódot.
    Tehát aki nem ismeri az emailemhez tartozó adatokat, az nem fog tudni vásárolni az accomon.

    2. Lokális multi alatt gondolom a coopra gondolsz. Erre nem tudok egzakt választ adni, csak a tapasztalataimat és gondolataimat. Kevés játéknál van lehetőség a storyt egy gépen coopban nyomni.
    Alapból, ha osztott képernyős játék folyik (forza6, plants versus zombies...), akkor van 1 fő acc ami képes az achievementeket szerezni és van a vendég (ami lehet akár normális profil is) ami nem.
    Ebből gondolom, hogy a vendég profil beállításait nem is menti el.
    Nem tudok neked megnézni most olyan játékot ahol van lokális coop és ott bármit is el kellene menteni játékos specifikusan. Azt hiszem a Halo TMCC (nem fix) esetében van lokális coop, de ott meg bármikor beugorhatsz egy ember mellé amelyik pályára akarsz. Tehát nincs értelme külön elmenteni semmit a vendégnek.

    3. Elviekben lehetséges sima guest(vendég) fiókot létrehozni arra a játékra, de amikor ezzel próbálkoztam nekem nem működött. Ezért létrehoztam kis jancsikát. Így ha valaki átjön és akarunk együtt játszani, akkor ő arra az accra lép be.

    4. Ebben nincs tapasztalatom, de a [link] jó kiindulási alap lehet.

    5. Ezt passzolom. Legjobb tudomásom szerint a kinect infrán keresztül kapcsolja be a TV-t. Küld rá egy jelet.

    6. Szebb kiejtés :DD egyébként nem hiszem. Most hó végén jön Cortana a tesztelőknek ha jól emlékszem, remélhetőleg az hoz majd fejlődést e téren. Ezóta törölték ezt a reddit szálat fals infóra hivatkozva.

    ui: Ne haragudj, hogy válaszok nélkül voltál hagyva. Mint látod egy kérdésre tudtam fix választ adni, a többire nem nagyon. Akkor azt hittem, hogy majd a többiek segítenek neked, utána pedig feledésbe merültek a kérdéseid.

    ---------------------------------------------

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák