Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz Gebriel #36012 üzenetére

    Ebben viszont egyetértünk, még ha autós játékokkal együtt nem is fogunk játszani :R

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

  • Crazyman33

    senior tag

    válasz Gebriel #36012 üzenetére

    A GT5 verni fog mindent ha egyszer megjelenik. Talán jövő március, talán. Addig pedig a Forza viszi a pálmát a Real Driving téren. Mindig is a GT sorozat volt az isten ps-re, nagyon-nagyon sok km futottam vele. És nem véletlenül a vetélytársa a Boxon a Forza, és nem a NFS.
    Még mielőtt tőlem is megkérdezed hogy mióta vezetek, meg súgom. 1990 a jogsim éve.
    A Shift-ből csak próbáltak szimulátort csinálni de nem jött össze, pedig én is bíztam benne. Ügyesen lopkodtak ötleteket, csak valahogy a fizika és az AI nulla.
    Aki tud vezetni és a szimulátor részét szeretné élvezni az minden segítséget kikapcsol.
    Mikor mentem vele egy versenyt, akkor az ellenfelek Mediumon voltak. Úgy viselkedtek kanyarok előtt/-ban mintha ott sem lettem volna. Simán rám húzták a kormányt.
    Az irányítás borzalmas és a fizikája szintén messze áll egy szimulátortól. Az autó viselkedése elég furcsa: nagy sebességnél könnyen kifaroltatja a hátulját és aztán visszaáll egyenesbe, majd az elejét tolja. Kis sebességnél meg alig lehet vele egyenesen menni. Kormányon se jobb a helyzet. Úgy ahogy van nem lehet vele menni normálisan, emiatt eladtam.
    A Forza3 demójából ha hiszed ha nem, már lehet tudni hogy a legjobb szimulátor játék lesz boxra. Nem értem miért ne lehetne megállapítani.
    Az ellenfelek sokkal okosabbak. Nagyon figyelnek rád, ha láthatóan gyorsabb vagy akkor elengednek, nem pedig felkurnak a palánkra. Mivel itt nem jár pont ha belemész a másikba vagy leszorítod. Sportszerűen versenyeznek.
    A Porsche-t is próbáltad? Kapcsolj ki minden segítséget, és úgy menj pár kört. Hihetetlen a kicsike, ahogy kiakar törni a hátulja kanyarban ha oda lépsz neki. Kis rakoncátlan, de ha megszokod olyan lesz mint egy kezesbárány. A hátamon futkos a hideg annyira jó, és közben olyan hanggal duruzsol a hangfalakból. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    Ha GT-t linkelgetsz akkor gondolom ismered, talán próbáltad a Prologue-t. Akkor csak különbséget tudsz tenni egy árkád és egy szim között. ;)

    Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

Aktív témák