Hirdetés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    Ezzel az eredménnyel zárom le a WoT pályafutásom első szakaszát 8K csata után.

    Győzelem!
    Csata: Mines 2012. március 18. 2:09:07
    Jármű: IS-4
    Szerzett tapasztalat: 1 956
    Szerzett kredit: 61 933
    Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Megszálló

    Igyekszem majd ezt a fórumot is ritkábban látogatni, bár rengeteget tanultam itt és mint sokan én is PH! függő vagyok sok-sok éve.
    Többekkel vitáztam mint kellett volna, de sosem indulatból tettem.
    Higgyétek el (majdnem) minden vitapartnerem tiszteltem, akár WoT-béli teljesítménye, játékismerete vagy azon plusz munka okán, amit korrekt infók közreadásával itt páran végeznek.

    Sajnos a fejlentések és kicsinyes toleranciahiány légkörét nehezen viselem. Ennél kevesebbért is kerestem már másik játékközösséget netes életem során.
    Azért... lehet minden nap írok pár hsz-t, ne legyen akkora az öröm és pohár emelgetés.
    Meghát semmi sem végleges, csak azoknál akik végletekben gondolkodnak.

    Ha szerdán mégis letiltják a WoT nickem kódüzerkedésért, akkor kissé csalódott leszek, bár koromnál fogva már megéltem olyan időket, amikor minden relatív volt, a helyes és helytelen cselekedetek is... de éltünk. Csak én már nem akarok arra a légkörre emlékezni, sem azokra az emberekre. Senkivel nem akarok jópofizni vagy mást mondani mint amit gondolok, csak mert félő, hogy különben feljelent, letiltat, bannoltat valamiért amit sosem tettem.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák