Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz kirjak #5482 üzenetére

    A batchetek nagyon jó kis tankok, de általában bénázok vele
    Először felvettem azt a stilust, mint a kivégző/killopó emberek. Ahol küzdenek a t10 hevyk odarobogok a végén és 10sec alatt kilövök 2-3 leamortizált ellenséges tankot aztán elfutok tölteni.
    Itt még magamnak sem voltam szimpi és mikor én vagyok hevyvel utálom ezt a bat stilust, mert nem akkor jön amikor kéne.
    A másik taktikban rejtőzők és távolról szedegetem az ellent. Hát... nálam ez sem valami produktív.
    Néhány pályán végrehajtom a bat feladatát (pozíció foglalás, kis felderítés), de abba gyakran belehalok.

    A legjobb köreim akkor voltak, amikor belevettem magam a küzdelem sűrűjébe... persze ehhez az is kellet hogy az ellenfél elég béna legyen és/vagy ne engem lőjön, hanem a hevyket. Én ilyen szitúban mindig a gyorstüzelőket lövőm, mert veszélyesek. Főleg olyan kezében veszélyes a bat, aki tényleg jól játszik vele.
    Eladtam az előtte lévő lorit, de így utólag azt gondolom azzal jobban tudtam játszani.

    (#5484) Magany
    Barakkba azokat érdemes tartani elsősorban akiknek van másodlagos képessége és/vagy úgy gondolod még játszol velük. A többit el kell bocsájtani. Asszem csak 2x bővítettem barakkot és bőven elég a 70 tankhoz.
    (ha Chromot használsz böngészőnek, akkor segít a a helyesírásban, nekem is szokott pirosozni a sok betűkihagyásért. Természetesen én nem keverem a diszlexiát a diszgráfiával...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák