Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Pete55555 #24253 üzenetére

    Ok, tegnap már nekem is sikerült "kompenzálnom"! ;]
    Csak ugye a tehetetlenség elég idegesítő tud lenni.

    (#24257) rlazol
    Kicsit bűnösnek érzem magam a témában ...
    Nem tudom ki miben hisz, de azért a sok véletlen, néha egyértelműen összeesküvés-elméleteket szül!
    Mindenesetre én nem vagyok annyira egoista, hogy csak miattam, csak engem szívatna a játék.
    Viszont amikor írtam a kiinduló hozzászólást, igen is varázsütésre eltűntek az arty-k!
    Igen feltűnt a hirtelen váltás, mert az előtte lévő csatákban 3-4db volt, és ők is szedtek ki pl. az utolsó két csatában a KV-2, és TOG II-ből! Ezért gyorsan kiírtam magamból a dolgot. Igen, én rinyálásnak szántam és lehet béna is vagyok a játékban! Így utólag kár volt írni, kezd újra feldagadni a "téma".
    Hogy miért, hogy? Manipuláció, véletlen .... Az annyira nem érdekel, egy a lényeg, 12 csatából kettőnél volt esélyem egyáltalán megcsinálni a küldetést (persze van rá idő, de nem akarok könnyűvel rohangálni naphosszat). Mókás módon ebből 1X, pont egy arty végzett ki száguldásközben! :DDD
    Mindenesetre megnézném a jó játékost, hogy csinálja meg a küldetést cél nélkül! ;]
    Mondjuk azt nem értem, miért csapja ki a biztit ha esetleg más abban hisz, hogy manipulált!
    Egy játékban nem mindegy ki miben hisz? Olvastam itt/ott a nagyok "csatáit". Legtöbbször tök feleslegesen, az élet szempontjából lényegtelen elméleti dolgok miatt harapták egymás torkát. Gondolom unalom, vagy túl sok szabadidő! :)

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák