Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bullseye

    addikt

    válasz Diarmand #17338 üzenetére

    "a töltésidő csökkentő perk miatti, egy lövés utáni kis hp-s ellenfeleket."

    Erről tudnál valami bővebbet?

    'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

  • dfsz34

    őstag

    válasz Diarmand #17338 üzenetére

    Jó, hogy szokás szerint hozzászóltál ilyen okosat.

    Két mondatodat idézném szó szerint, csak a sorrendet fordítottam meg az érthetőség kedvéért.

    1. "Mert te természetesen érvelsz bizonyított tények alapján (amit persze csak te tapasztalsz, mert mi nem vagyunk elég értelmesek hozzá) az RNG-vel"

    2."Btw újfent megtapasztaltad azt, amit egy értelmes játékos ;) már rég tud. Nevezetesen a töltésidő csökkentő perk miatti, egy lövés utáni kis hp-s ellenfeleket."

    haha, ez besz.ás jó

    (#17339) bullseye Adrenalin rush: 10% HP alatt csökkenti a töltés időt, kvázi be van ijedve a töltő és gyorsabban tölt.

    Na most hogyan keletkeznek ilyen kis hp-s tankok? Mert ez nem törvényszerű, ha kis hp-s tankra lősz, akkor mindig a min dmg-t fogod sebezni, csak a gyakorlati tapasztalat az, hogy ilyenkor nagyon jó eséllyel "meghagy" valami kevés hp-t és a sebzésed a minimum közelében lesz vagy annyit sebzel, hogy maradjon hp-ja az ellenfélnek. Nem mindig, van benne véletlenszerűség, de láthatóan erősen eltérítették a -25% irányába ilyenkor.

    Aki programozott már valaha, az megérti, miről pofázok. Kész és működik egy program ami bizonyos helyzetekben eltéríti az RNG szórását. Ismétlem magam. Gond? Csak akkor, ha nem vagy tisztában, hogy mikor és milyen helyzetekben lép működésbe ez a kód és nem reagálod le, nem számítasz rá. Ennyi a nagy történet. Innentől lehet vitatkozni azon, hogy a WG hülye, nem értenek semmihez, nem tudnak semmit leprogrogramozni, mi érdekük lenne stb. a szokásos érvek, hogy miért is vegytiszta az RNG (nem az egyébként).

    Döntsön mindenki maga, ennyit mondok csak.

  • Stigma.HC

    senior tag

    válasz Diarmand #17338 üzenetére

    Hát nincs mit tenni, hülyék vagyunk a játékhoz. :DDD

    Tapasztalatom nekem is van és pont az ellenkezője. 15000 csata óta figyelem és nem vettem észre semmi rendellenességet, nem is indítottam "ezért" 2. accot ;]
    Viszont ezek után nem is érdekel. Én elhiszek mindent akkor. Hisz tapasztalt itt van bőven ahogy hallottuk.

    [ Szerkesztve ]

    "Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Új hozzászólás Aktív témák