Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz bullseye #17339 üzenetére

    Bővebbet esetleg, konkrétumot nem. Theorycraftosok most ugorhatnak.
    Mikor plusz bejöttek a skillek/perkek, megszaporodtak azon fórumok (két és fél éve, már akkor), ahol arra panaszkodtak a játékosok, hogy minimális hp-t hagynak egylövéses tankokban. Hivatkozási alap az Adrenaline Rush perk volt. Itt a tábor két részre szakad, a kisebbik rész afelé hajlik, hogy ez csak képzelgés (mint ahogy a manipulációra irányuló feltevések 100%-a), a nagyobbik részük azt mondja, hogy a perk miatt van ez. Tudomásom szerint a WG nem erősített vagy cáfolt meg ezzel kapcsolatban semmit, így konkrétan eldönteni a dolgot nem lehet. Elméletileg. Azonban logikusan szemlélve a dolgot azt hiszem egyértelmű lehet a válasz, a perk miatt fordul elő ez gyakrabban.
    Azok tudnák ezt igazán megerősíteni avagy megcáfolni, akik a perk bevezetése előtt is nyomták már nem kicsit. Én játszottam már az AR előtt is és emlékeim szerint jóval könnyebb volt kilőni a másikat, de ez csak egyetlen ember véleménye, csepp az óceánban.

    dfsz: ez nagyon gyenge volt, nem is értem vele a célod :DDD Sebaj, elnézzük, hogy amikor a humort osztották te nem hátul álltál, hanem valahol a WN8-statpadderek sor legelső helyén ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák