Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz bullseye #17321 üzenetére

    A WR-be magába valószínüleg kisebb beleszólása van az RNG-nek az adott tankra, hiszen 30-an játszanak. Ott inkább az MM munkálkodása van a háttérben, illetve az éppen érintett tierekben játszó masszának a minősége. Ezzel együtt érdemes egy szisztémát kidolgozni rá, amivel minimalizálod a bukókat és hagyod kifutni a nyerő szériát. Kicsit kell csak gondolkodni rajta és van megoldás.

    Engem csata közben zavarnak a torz RNG megoldások, bár ezekre is lehet válaszolni, csak fel kell ismerni a jeleket, hogy te most éppen a rossz felén vagy az RNG-nek. Az említett esetben (ha lövöd az ellenfelet többször, akkor szinte tutira mellé megy az utolsó lövés még akkor is ha mindenki mozdulatlan) az utolsó lövést én mindig külön gonddal helyezem, mert tudom, hogy erős RNG eltérítése lesz (van). Közelebb megyek, ha tudok, stb. Ezzel már elég jól tudom kompenzálni.

    Mást ne mondjak, a rengeteg megmaradt kis hp a végén. Nem tudom ki a hülye, aki azt mondja, hogy ez csak a vegytiszta RNG miat van vagy aki belátja, hogy ott bizony működik valami paraméter, ami nem engedi annyira egyszerűen kilőni a tankot (sokak szerinte az adrenalin rush perk mellett került be ez a logika). Ha van egy ennyire nyilvánvaló paraméterezés az RNG szórásban, akkor szerinted más nem lehet?

Új hozzászólás Aktív témák