Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timyyy

    őstag

    válasz Flayer #16560 üzenetére

    Wotozok, de eléggé kuszán :) több 3-4 hónapos kihagyásom is volt, aztán volt h 1 hónapig toltam mert még prémet is vettem hozzá, aztán megint 4 hónap szünet.... mikor mennyi dolgom van, milyen a kedvem, hasonlók....
    Most az utolsó 100 hsz-t visszaolvastam az "on topicban", hát semmit se változott :DDD ugyanazokat olvasom.... "nemtudom meglőni X tankot az én űűberfaxa Y tankommal aminek ketté kéne szakítani mert az oldalát villogtatta előttem 2 centire de lepattantam........" és társai....

    Semmi fejlődés nincs a fórumozók random faktor felismerési képességeiben....
    Megvannak azok az algoritmusok ami alapján működik a játék, ahogy a több 100 ezer játékost balanszolja, ezt mind mind el is lehet olvasni, na de hát minek olvassunk amikor a TŰZ gombot is nyomhatjuk ész nélkül?!?! Erre nincs szükségem. :)

    Tudom hogy egy E100 is tud pattani egy egyhelyben álló light tankról, tudom hogy a szerver és a kliens 2 másodpercenként tartja a kapcsolatot egymással ezért mire meglőnek, és felfedezem, hogy ki volt, addigra már a kő mögött van, tudom, hogy miért fedeződök fel a bokor mögött és mások miért nem (ő 3 bokor mögött áll míg én 1...), tudom, hogy az összes játékost 50% körül tartja a játék balansz rendszere és ebből csak pár nagyon kiemelkedően rossz (40% WR alatti) és nagyon kiemelkedően jó (55% WR feletti) játékos tud eltérni, tudom, hogy egy csatában az első 3 lövésemből megmondom nyerünk-e vagy sem, és ha egyik nap túlsúlyban vannak a bukott csaták, akkor egy másik nap a nyert csaták lesznek többségben. És az ezeken való nyávogás a játék menetét mit sem befolyásolja....

    Ha megnézitek, amiket a fenti bekezdésben írtam, nyilvánvaló dolgok. Mert én nézek angol nyelvű videókat (amik egyébként felirattal magyarul is megtekinthetők), amit a WG saját maga posztol, vagy a fejlesztői, és ők maguk mondták el ezeket és taglalták részletesen. És a felsorolt dolgokkal van tele az itteni "wot on topic", hogy ezeken a tényeken rinyál mindenki... "miért pattanok erről v arról", "ma egész nap bukok csak", "a semmiből lőnek állandóan" stb stb stb....
    Egyébként meg nő vagyok, soha nem érdekeltek a háborúk, sem azoknak a taktikái, és semmi, ami ezekhez köthető, mégis eredményesen tudok játszani, abszolút nem idegesít fel semmi a fent leírtak közül... és bizony nem tépem ki a hajam ha 5 killem van és a 6.at valaki kiszedi előlem. Bizony, ez egy játék, ami arra hivatott, hogy szórakozzak. /álljon itt a profilom, és még segítek is akár itt privátban, akár ingame, ha valaki rám ír, de szakaszozni ne hívjatok, megvannak a megszokott embereim.../

    És a fórumozók évek alatt sem jártak utána az állítólagos kedvenc játékuk működésének, csak sírnak és sírnak, ezt meg minek kell olvasni? Hasznos információt nem ír senki...
    Ez is kicsit hosszúra sikerült, igazából nem magyarázatnak szántam, hogy miért nem vagyok itt, csak már kikívánkozott belőlem....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák