Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bullseye

    addikt

    válasz kirjak #1444 üzenetére

    Hát ha nem szeretsz veszteni, még most szállj ki! :) A legjobbaknak, akik sokszor csapatban mennek 60+% a győzelmi arányuk, de az még mindig 100 meccsenként 30-40 vereséget jelent...

    A másik WoT topik elején van egy link kiegészítőkhöz, amit tudtommal frissítenek is. Szerintem egy ikonmod nem árt, és a célzóberendezésből is akad jobb, bőven. A HitZone(s) skin nincs benne, de erre keresve a topikban (vagy a neten) előbb utóbb belefutsz a megfelelő linkbe.

    'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz kirjak #1444 üzenetére

    A legénység és a felszerelés fejlesztése nagyon fontos. Ez akkor is így van, ha egyik másik elem csak pár százalékot lendít a képességeken.
    Fullos tankkal lehet igazán élvezni a játékot, és jó statot csinálni.
    A gyenge pontokat mutató skin hasznos, de amint megtanulta az ember érdemes leszedni, mert elcsúfítja a játékot. Én azt használtam, ahol négyzethálós színezés mutatta hova kéne célozni. [valami ehhez hasonlót], de aztán átváltottam csak szürke jelzésűre mert a színek zavartak, majd azt is elhagytam.

    Addonok:
    Szerintem a virkir féle addon pakkban benne van mindenféle jóság. Már nem azt használom (lehet 0.8.2-hőz nem is csinálta meg), de ugyanazokat az alapokat viszem tovább.

    XVM - stat - (kiváltotta az OTM sebzés jelző rendszerét) - jó látni kivel állok szemben
    Crosshair MOD J1Mb0 - célzó rendszer minimalizálva
    Demage panel - a bekapott sebzések miatt + időkijelzés
    HardIcons - meglepően fontos, hogy a tanklista ikonja ne zavarjanak a képernyő két oldalán
    ReloadingIcons - nagy számokkal a löszerek alul és mutatja a tárazott lőszert is franciáknál
    MaxZoom mod - városban hasznos
    Átdolgozott objektumok - vasúti kocsik láthatósága javul, meg szebb is lesz a játék
    NO_Vegetation - ebből a leglájtosabbat, mert kissé zavaró és csúfítja a játékot,
    TechTree - DJON féle régi stilus
    Minimap - Betrix 1,5x nagyítású ikonok
    Magyar szinkron.
    Arty célzó rendszer + kitérés jelző.

    Ezek többsége megtalálható a [http://wotinfo.hu/index.php/add-ons linken]

Új hozzászólás Aktív témák