Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Tomi0703 #13866 üzenetére

    Lehet azért jött be annyira, mert amikor játszottam vele, pont akkor jött be az extra zoom és úgy azzal már hirtelen nagyon pontosnak hatott az eddigiekhez képest. Plusz anno melty-s célkeresztet használtam, ami a vékony vonalaival megint csak a pontosság érzetet növeli. Nekem nem volt sérülékeny az ammo rack. Valahogy csak össze kellett hozni vele azt az 1750-es átlagsebzést.

    A Tigerrel is próbálok barátkozni, mióta ismét felraktam a melty-s célkeresztet, mintha jobban menne. Bár azért még mindig tartom az álláspontomat, hogy nem teljesen jó sidescraperre. Általában nálam úgy van, hogy vagy egyből megy egy tankkal vagy nem. Lehet erre rá kell érezni, majd erőltetem. Mondjuk az is javított rajta valamit, hogy az optikát ventire cseréltem, előbbinek nem sok hasznát vettem.

    (#13867) Atlantis: Ha lenne fölös német legénységem, én ezeket venném vissza: E-75, JgPanther, VK3001D, Panther. Meg amúgy is nemsoká jön a historical battle mód, oda meg a német tankok jó része megfelelő lesz.

    (#13877) Bingisz: Fentebb jobbra van még egy, abból hirtelen kétfélét is ki tudnék nézni.
    - - - - - - - - - - - - - - - -
    - Magyarok, magyarok mindenhol
    - Más:

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák