Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz szallasi007 #46993 üzenetére

    Tessék. Abszolút semmi nagy dolog, nem volt egy különösebben izgalmas meccs szpot szempontjából, nem volt bokorról-bokorra ugrálás, sunnyogás, okos játék, csak szerencsés passzív szpot E4-ből egy impotens ellenfél ellen. De azért leírom, hogy azt a kevés dolgot miért csináltam, amit. Például rögtön a helyválasztás. Mehettem volna előrébb is, de van két gépük, ami gyors és jó az álcája, nevezetesen a 13 90 és a Batchat. Kellemetlen tud lenni mindkettő, és ha előrébb megyek valószínűleg ki is szpottolnak. Balra ugye akad még egy-kettő bokor, amik ugye a tó felől takarnak, de szemből/jobbról a házak felől nem, és ha esetleg ott aktiválódik egy periszkóp, könnyen gyors búcsú lehetett volna... Ezért jó ez a bokor, mert nagy, minden irányból rejthető a tank. 13:55 körül a tó túlpartján jött a 13 90, ott forogtam össze-vissza, hogy az utolsó görgőt is elrejtsem, mert necces volt a helyzet, szerencsére nem vet észre. Én ilyenkor amúgy a saját lövegirányjelzőmet nézem, az ellenkező irányba fordítva majd meghosszabbítva nagyjából belőhető, hogy honnan tudnak ránézni az emberre. Aztán utána unalmas percek, forgolódok, pittyegem a tankokat, szerencsére lövik is őket, de egy kis ráerősítés nem árt. :-) Meg persze lestem folyamat a 13 90-et, nehogy felhúzódjon a szikára C5 környékén, mert az is egy veszélyforrás lenne. 11 perc környékén a jobb oldalon érkező E5 miatt vonultam vissza, hátha őt kell majd szpottolni, de miután kilőtték, illetve megláttam az ellen Skodáját F7-ben, visszaindultam, mert sejtettem, hogy ott lesznek a többiek is. (Amikor elszaladtam a WT-nk előtt azért az veszélyes volt, simán bekaphattam volna egy véletlen lövést, és ha az ammorack... Itt egy pillanatra kihagyott a figyelmem.) Miután az F7-et legyalulták a mieink, elindultam. A mező közepén azért mertem menni, mert olyan távból nem nagyon volt olyan gép, ami szpottolhatott volna. Azért az E4 villanásakor vettem egy jobbos kanyart. :-) A felvillanó lámpa meglepett, úgy gondoltam a BC a sarokban lesz, de nem ott volt , hanem a hátsó házak közé húzódott, így ő lett a következő célpont. 3 hp-ról meg is lett, és ezután követtem le a nagy hibát - felmentem J8-ban a dombra anélkül, hogy leesett volna a szpot rólam. Őszintén szólva 19-re lapot húztam, a pálya szélén az E50M-ünk nagyon közel járt már a Grille vélhető helyéhez, én meg önző módon akartam még egy kis szpotot. Így utólag belegondolva talán belefért volna még az a 2-3 mp, de ott gyorsan kellett dönteni, és olyan szépen pörgött a számláló, 1800-zal több lehetett volna.. Nem lett, de így sem bánkódtam.
    Elnézést a hosszú lére eresztett mondandómért, de hátha segít meglátni az okokat, mit-hogyan-miért érdemes csinálni.

    Emu
    Igen, ez előferdülhet. Bár mostanában, pontosabban a T55A alatt a light-küldetéseket éreztem a legkönnyebbnek és az is lett meg elsőre. A többi szerintem sokkal inkább rng-függő.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák