Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tomabear

    csendes tag

    Sziasztok!

    Végre találtam egy klánt ahova felvettek Tier IV-gyel is. Sokat segitettek már az első nap. A Hetzeremmel akkorát alakitottam a harmadik közös csatában, hogy magam is elképedtem. Egyedül maradtam a végére 7! :Y ellenséggel és mind a hetet kilöttem, ráadásul az utolsó artyt az utolsó lövedékkel. Több mint 17000 XP és rengeteg kitüntetés. Ez a klán a HPTSA! Mégegyszer köszönet nekik. :C

  • Fel

    addikt

    válasz Motyi #14030 üzenetére

    Az xp-t tuti elírta, de a többi biztosan igaz.
    Legtöbb killje (7) Hetzerrel, Fadin és Kolobanov medálokkal együtt. Gondolom "junior" században hozták össze, mert nem járt Böelter. A legtöbb xp-je szintén Hetzerrelvan, 945.
    Lehet összekeverte a kapott kredittel.

    ----------------------------------------------------

    A fizikát érintő változások, javítások:

    Revised physics.
    Storm: "What we are doing in physics:

    - Customizable damage in ram. Present them to the more usual form.
    - Reduces damage if dropped from a low obstacles when driving on rough terrain.
    - Fixes a sudden stop near the small objects (stones, etc.).
    - Increased drifts.
    - Increased the turn of the tank during Downed tracks on the go.
    - Increased the speaker (about 25%) when driving uphill. Was excessive influence of gravity.
    - Fixed hang on the edges of the tank bridges and sharp cliffs.
    - Fixed bug with disappearing corpses tanks and stuck in their place.
    - Fixes a bug with the avoidance of damage to the tank in the fall to destroy tanks.
    - Fixes not always work light flooding.
    - Get out of the remnants of invisible walls, which in some places was mistakenly left behind.
    " -- google fordítás...

    Azért az alatt az egy hét alatt is egész sok infót sikerült összeszedniük a hibákról.
    És ha jól emlékszem a teszt hírében is benne volt, hogy senkinek se legyenek nagy elvárásai, mert közel sem tökéletes állapotban mutatták meg.

    [ Szerkesztve ]

  • Juhéé sikerült új rekordot elérnem saját killeknél (prémes):
    Győzelem!
    Csata: Fisherman's Bay 2012. szeptember 5. 10:02:16
    Jármű: M10 Wolverine
    Szerzett tapasztalat: 2 204 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
    Szerzett kredit: 30 432
    Csatában elért Achievement: Top Gun, Mesterlövész

    8-at eddig sose öltem. :)

    Més que un club!

  • Stauffenberg

    nagyúr

    A játék miért nem honorálja kredittel a bázis foglalást?

    Mivel a csatában a leggyengébb tank voltam és az összes ellenség a pálya másik felében volt, ezért beálltam zászlót foglalni (Encounter módban, ahol eleve nagyon lassú). Végül tök egyedül foglaltam el a zászlót. Gondoltam na most majd pörög a kredit számláló... de nem.

    T49 volt egyébként a tankom, egy PzIII/IV-et leszedtem 10%-ról a többi meg egy 100%-os foglalás volt és erre kaptam 11500 kreditet (prémiummal) meg egy achievementet. :F

    [ Szerkesztve ]

  • erikke17

    őstag

    Melyik nemzet TD tankjának érdemes nekiállni? :D Amcsival szemezek most, nemeteknél már hetzernél tartottam de ott hagytam :D

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

  • Dobi 562

    addikt

    válasz erikke17 #14558 üzenetére

    Neked kell eldönteni, hová akarsz eljutni a játékban.

    Ha a Hetzer nem tetszett (sokak szerint a legjobb 4-es TD a játékban), akkor a Stug III sem fog szerintem. A német ág a Jagdpanthertől nagyon jól játszható. A Ferditől kezdve másfajta játékstílust igényel, mint az őt megelőző német gépek. A lista tetején pedig ott csücsül a JagdPz E-100 a játék legerősebb lövegével (sebzés és páncélátütés tekintetében).

    A többi nemzetét nem próbáltam. De az amcsiknál vannak forgótornyos TD-k, illetve agyonpáncélozott lassú dögök a másik ágon. A franciáknál meg ott van a revolvertáras csodatank.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Dobi 562 #14561 üzenetére

    Nekem nagyon nem tetszett a Hetzer, de a StuGIII-at megszerettem. Majdnem végleg feladtam a TD stílust, de free XP-ből már csak kifejlesztettem a StuG-ot és megszerettem.

  • grizlisandor

    addikt

    válasz erikke17 #14558 üzenetére

    Nekem német TD-im vannak/voltak/lesznek, a Hetzer nagy istenkirály Tier4ben, StugIII következik utána Tier5ben, 7,5 cm StuK 42 L/70 löveggel töltésgyorsítóval megspékelve, 90% körül legénységgel 4 sec alatti töltési idő, elég szépeket lehet vele aprítani, meg mozgékony! JagdPz IV Tier6ba jön, nekem nem jött be annyira, mert lassabb és a mozgékonyság is romlott az elődhöz képest... 8,8 cm PaK 36 L/56 lövegje tűrhető. Most a Jagdpanther-nél tartok Tier7es TD, gyors, mozgékony, csak magas! Pattogni szokott, de néha papírnak érzem a 80as frontpáncélt, 10,5 cm PaK 45 L/52 lövegje meg isteni, pontos, sebzése jó, töltési ideje elfogadható! :) Tier8ra választhatsz, hogy Ferdinand vagy JagdPanther II, lövegben megegyeznek, páncélvastagság meg mozgékonyság változik ahogy néztem! Ferdit fogom kihúzni, mert jó ellenfélnek tartom a gépezetet. :)

  • erikke17

    őstag

    válasz Dobi 562 #14561 üzenetére

    Hmm értem gondolkodom még azon filózom hogy megvárom új orosz TD ágat, Hetzert nem azért hagytam ott mert nem tetszett, kellett másra a garázshely.. :D Azért köszi a választ :)

    grizlisandor- Köszi neked is fontolóra veszem... :)

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

  • Cooper911

    senior tag

    válasz erikke17 #14616 üzenetére

    Kérdés az, hogy meddig akarsz eljutni az adott Tree-n.

    Oroszoknál a SU85 elég kellemes, bár már nem hoz annyit mint rég.
    Amicsknál meg a T49, Hellcat, Slugger esetleg M10 is egész jó, a forgotorony miatt kényelmesebbek mint a többi TD.

    De most itt a teszt szeró rekd fel, ha bejutsz bármit kipróbálhatsz (nem kell grindelni kapsz egy talicska free xp-t meg kreditet).

    [Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

  • nyunyu

    félisten

    válasz erikke17 #14558 üzenetére

    Melyik nemzet TD tankjának érdemes nekiállni? :D

    En eloszor a nemetnek alltam neki, Hetzer nekem annyira nem fekudt, mert eleg lassan mozog, meg eleg szuk tartomanyban mozog az agyuja.
    Aztan a Stug nagyon bejott, sokkal mozgekonyabb, agyuilag is rendben van, viszont utana a JagdPzIV megint nyogvenyelos, joval lomhabb, nagyon szuk tartomanyban mozog az agyuja, fel/le alig, igy pl. El Haluf vele eselytelen.
    Meg hiaba teszel ra tavcsovet, ha a szuk agyumozgatas miatt allandoan az egesz tankot kell forgatni. (tavcso bonusza csak akkor el, ha mar 3 masodperce egy helyben all a tank, max a tornya foroghat!)
    Nagy nehezen teljesen kifejlesztettem a JagdPzIVt, csak nem volt eleg zse a JagdPantherre, aztan mire meglett volna, addigra nekialltam a forgotornyu amcsi agnak.

    Azok legalabb nem bena kacsak, ha lelovik roluk a lanctalpat, hanem valamivel lassabban ugyan, de vissza is tudnak loni. :DDD

    T49 is jopofa, M18 viszont nagyon brutal mozgekonysaggal bir, gyakorlatilag olyan gyors, mint a konnyu tankok, csak joval nagyobb agyuja van.
    Cserebe elegge papirbol van, barmi sebzi, sunyi Hetzerek nagyon meg tudjak szivatni a 10.5-esukkel, ugyhogy ezzel sem celszeru esz nelkul elorerongyolni.

    Most a valamivel vastagabban pancelozott T25/2-vel apritom a nepet, ez kb. medium tankok sebessegevel bir, de az agyuja alig erosebb, mint a Hellcate: picit gyorsabban tolt, meg valami aproval nagyobb a penje, igy a 8-as szintu tankokrol mar nagyon pattog lefele.
    Ma valahogy megis sikerult vele ot lovesbol otszor sebeznem egy SuperPershinget, amit korabban elkepzelni sem tudtam, annyira rossz volt ellene a statisztikam.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • nyunyu

    félisten

    válasz jano_77 #14630 üzenetére

    Prohotovkán haladtunk EF-2 környékén, mikor egyik bokorban felbukkant egy tank, amit meg is lőttünk. Nem emlékszem a tank típusára sajnos, de a lényeg, hogy pár méterre voltunk tőle - max 10-15m -, mikor egyszer csak eltűnt.

    Alcahalo+rejtozes kepesseg csodakra kepes.

    Gyakorlatban max akkor veszel eszre egy erre gyurt kis tankot vagy Stugot, amikor mar kozvetlenul a bokor mellett vagy, vagy eppen tuzet nyit valamire.

    De nemreg olvastam valahol, ha nem kozvetlenul a bokorban kempelsz, hanem par meterrel mogotte, akkor az ellen nem latja a torkolattuzedet, igy nem villan fel nekik 2 masodpercre a tankod!

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • Dr_Syrex

    senior tag

    válasz csaabz #14669 üzenetére

    Ez valóban igaz, de ha gyengébb csapatot fogsz ki, akkor semmi nem segít. A StugIII-al azért be szokott rakni 7-8-as nagyfiúkhoz és ott nem rosszabb arányom, mint kisebb tierben, mivel jobb eséllyel kapok én is gyakorlottabb társakat :)

    Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

  • diegho

    nagyúr

    válasz Dr_Syrex #14673 üzenetére

    8-ashoz csak akkor rakhat, ha szakaszban van olyannal, aki kerülhet oda is, a stug alapvetően nem kerülhet 8asba.

  • .mf

    veterán

    válasz jano_77 #14787 üzenetére

    Lol, miután tegnap a depót takarítva utolsó filléreken átképeztem a legénységet (KV1 két-skilles legénységét be IS7-be, legénység KV1-be), jön az akció :DDD :U
    Mindegy, a felszerelés-kedvezmény jól fog jönni, mert akkor nem átrakom a gun rammert, hanem veszek IS7-re is egyet.

    Fel: nem semmi. Épp tegnap egy csatában, miután kinyírták az AMX 13-75-öm, néztem, hogy megy a srác az E4-gyel, és gondoltam is, hogy mekkora ópécsíter ez a tank, nekem is kell majd egy. Erre lebutítják :)) Méghozzá elég durván, már majdhogynem jobb a T30.
    Há' nem tudom, hogy most melyik TD ágat vigyem tovább. Továbbra is kicsit jobban tetszik a tornyos TD ötlete, ott most M18 előtt vagyok (kéne farmolnom zsét :DDD T49-et szerintem megtartom farmolásra, hacsak az M18 nem válik jobban be, mert akkor abba ültetem át a legénységét). De ruszkik sem rosszak, SU100 kifejlesztve, ott a 704 és 268 elég jónak tűnik, s az ISU is üt (csak páncélja nincs). Franciáknál is vannak ütősek, erős frontpáncél és gyorsaság, ott az ARL lenne a következő (S-35-öt megtartom farmolásra)

    vhw: nem külön döntögeti el a WG, hanem szerintem egyszerűen a játék mechanikájába bele van építve szerencse-faktor rng-vel, amit az induláskor számít. Olyanokat befolyásol, hogy mennyire találod el a célt, mennyire pattansz, milyen játékosokkal sorsol össze. Szerintem. Akárhogy is nézzük, a 17 győzelem, aminek kétharmadában semmi kimagaslót nem csináltam, csak játszottam a szokott formámban; vagy a 10 vereség, ahol viszont még ha jól is játszottam, top gunt és rengeteg sebzést kiosztottam, akkor is buktuk; én mindkettőt szélsőségesnek, irreálisnak érzem.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • vbbb

    őstag

    válasz wanted5 #14857 üzenetére

    Ki lehet azt kerülni, kinyírod a csapattársakat vagy akadályozod őket. :)

    Az M18 Hellcat-re miért nem lehet ventilátort hegeszteni??? :(( Most nézem, hogy félárasítás van, de hát nincs rája. Grrrrr....

  • BloodRay

    veterán

    Kezdek ráérezni erre a T49-re. Vicc, hogy mennyire jó a szintjén. :)
    Remélem a maxos Hellcat is legalább hasonlóan jó lesz, mert akkor lesz két gyilkológép is a mókázásra.
    Tegnap egyik körben meglett a 10 kill T49-el. Egyszerűen nem akartam elhinni mennyire retard a csapatom... Tier 4-6-os csata volt, ahol a 4-ből 3 heavy-nk a sarokban gubbasztott egy ház mögött(Murovanka) népes rajongótáborral és az istennek nem akartak megmozdulni. Már komolyan azt hittem, hogy sztrájkolnak, vagy valami kisegítő iskolás csoport rászabadult a játékra. Az volt a vicc, hogy mikor írtam nekik a csata vége fele(már kevés idő volt vissza), hogy legalább foglalni méltóztassanak ha már nekem nem segítenek, még nekik állt feljebb. Jól megkaptam, hogy fogjam már be és noob vagyok. :D Ha megtalálom a replayt délután felteszem, mert epic szerintem. :DDD

    Ja és ez az a tank(T49), aminél jöhet bármilyen szopógenerátor(nem mintha lenne), akkor is lehet vele alkotni.
    Mellesleg szerintem sincs semmiféle szopóág. Egyszerűen én, mi nem vagyunk elég jók sokszor ahhoz, hogy a random debilek gyenge játékát ellensúlyozzuk. És bizony igen, a random esélyekbe beletartozik az is, hogy 20x egymás után jókkal vagy épp rosszakkal kerüljön össze az ember...

    [ Szerkesztve ]

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • nyunyu

    félisten

    válasz BloodRay #14899 üzenetére

    Kezdek ráérezni erre a T49-re. Vicc, hogy mennyire jó a szintjén. :)
    Remélem a maxos Hellcat is legalább hasonlóan jó lesz

    Hellcattal nagyon lehet apritani a nepet, tier6-os tankok altalaban nem ellenfelek, ha nem engeded tul kozel oket. altalaban a heteseket is atlovi.
    T25/2-vel mar jobban oda kell figyelni a celzasra, mivel nem sokkal jobb az agyuja, mint a Hellcatnak, es a tier8-as tankok ellen neha mar keves.

    Egyszerűen nem akartam elhinni mennyire retard a csapatom... Tier 4-6-os csata volt, ahol a 4-ből 3 heavy-nk a sarokban gubbasztott egy ház mögött(Murovanka) népes rajongótáborral és az istennek nem akartak megmozdulni.

    Ilyen van feljebb is.

    Tegnap IS3+JagdPanther beallt a bal also sarokba a haz moge.
    Ezzel csak az a bibi, hogy az 500m latotav limit miatt onnan a zaszloig se lehet ellatni, hiaba teszel tavcsovet a tankra, igy egy loves nelkul vegigneztek, amig mi negyen a zaszlo deli oldalanal kilottuk a szembe mereszkedoket.

    Persze a csapat masik fele szokas szerint lehenteltette magat az erdoben, IS3-at meg hiaba pingeltek, hogy figyeljen az also utra, egyszer csak minusz egy IS3, de legalabb meg felvillantani sem tudta az ellent.

    Igy amig mi a felso oldalon kempelo TDvel voltunk elfoglalva, hirtelen megjelent 3 tank a hatunkban...

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • Dr_Syrex

    senior tag

    Tegnap este sikerült 10-3-as pozitív sorozatot mennem. Nálam ez már jónak mondható, mivel nincsidőm sokat WoT-ozni (napi 5-20 kör között), így gondolom emiatt nem igazán találkozom az un. szopóággal, amit nem bánok túlságosan :)

    más

    Ma reggel munka előtt csatába küldtem a stugot és szerencsére jó vége lett a dolognak.

    Hihetetlen, de csak most sikerült végre megszereznem az 1. top gun badge-emet :B

    Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

  • Dr_Syrex

    senior tag

    válasz ollie #14972 üzenetére

    Ha jól gondolom, akkor pl. én ~857-es eff értékem nem olyan vészes a 439 db csatámhoz képest. (végülis csak 3 hete regisztráltam :) )

    A német TD vonalon most a StugIII-al jól megvagyunk. Nem várhatom el magamtól, hogy én egymagam nyerjem meg a csatákat, de is nem észem, hogy ez lenne a kötelességem. Sokkal inkább pl. a med és heavy tankok támogatása lehetőleg biztonságosabb távolságról. De persze ott segítek, ahol tudok és kell. :)

    (#14964) Scheffer:
    addig utóbbi végig aktív és szeretne jól teljesíteni, de nem képes rá.

    Én nem érzem, hogy így lenne, legalább is az én esetemben (pár száz ütközet). Több ezer csata felett meg megint más a leányzó fekvése, ha még mindíg 900 alatt van.

    Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

  • Fel

    addikt

    Ezeket az új szovjet TD-ket eléggé visszafogták.
    Itt vannak az új adatlapjaik:

    Korábbi verziók:

    Az SU-100M1-ről lekerült a D-54S top löveg, helyette az LB-1S lép előre. Az SU-101-től elvették a 122mm-es M62-C2-t, helyette a D-54S lesz a top. Az SU-122-54-ről lekerült az S-70S, maradt az M62-C2. Az utóbbi esetében nem nagy érvágás (szerintem jobb is volt a 122-essel, mint a 130-assal), de az SU-100M1 és az SU-101 esetén eléggé fájó lehet ez a rebalansz. Az SU-101 lesz az egyetlen Tier VIII TD, aminek nem jut Tier X löveg.. Pedig szerintem nincs semmi olyan tulajdonsága, ami kompenzálná a kisebb tűzerőt a vetélytársakhoz képest. Nincs jó páncélzata. Mozgékonynak mozgékony, de ennyit az AC Mle. 48 is és a JP2 is tud. Érdekes lesz...

    Az Obj. 263-nál csökent a DpM 3000-re.

  • vhw

    addikt

    válasz virkir #15149 üzenetére

    A 105-ös? Na ne viccelődjünk már, az az ágyú ami már a Hetzeren ott figyel? T5 tankon/TDén is éppcsak elmegy kényszerből, ez legyen a T6 JgPzIV mentőöve? A derp 105?
    Ha az jó 6os szintre KT-kat meg IS3makat lövöldözni ~130 pennel (ugyan már a T29et is nyögve-nyelve lövi át hullba), akkor felőlem jó a 175 pen is T7-re... :U

    patrikgtaivs:
    szovjetből sehol sem lehet "leggyengébb" a saját szintjén? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • BloodRay

    veterán

    válasz Murder3 #15165 üzenetére

    Nem tudom én T49-el elég durván alázom a KV-kat... :U
    Tény persze, hogy tudnak pattogni, de jó helyen lőve(plusz elég gyorsan tölt újra a T49) pikk-pakk annyi a lassú dögjének.
    Mondjuk ha eltalálnak igencsak fáj, de arra jó esetben nem kerül sor. :)

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • Patrick76496

    őstag

    Nos akkor:

    (#15154) Tüzi: Elhiszem. :K De oroszoknál is vannak tankok, amik szeretnek gyulladni, még ha nem is szemből. Vegyük pl a KV-kat. De előfordult már velem, hogy egy csatán belül kétszer gyújtották ki szemből az IS-em. Minden nemzetnek meg van a saját Achilles-sarka. Németeknek a motor, oroszoknak ammo rack, kínainak előbbi 2, a franciák papírok. Amerikaiakra nem mondok inkább semmit, eddig nem találtam komolyabb gyenge pontot, talán az, hogy nem a legerősebb a hull armor-juk, de ezt úgy mondom, hogy eddig T1 HT volt a legnagyobb tankom arról az ágról.

    (#15158) vhw: Nem. :N A szovjet ágon is vannak a saját tier-ükben gyenge tankok. Vegyük rögtön az új T7-T9-et. T-43 D-5T-85BM-mel egy röhej T7-ben. Na ott a német tank az erősebb, ami alatt a Panther-t értem. T-43-ról utolsó tapasztalatom az volt, még D-10T-vel, amikor havernak segítettem befejezni nerf update előtt, hogy szemből könnyen gyullad, az ammo rack is érzékeny. KV-13-ról nem mondok véleményt, mert valaki szidja, valaki dicséri, de első ránézésre nem nagy dobás a lövege. Most így PzIV nerf előtt T5 medium-okat nézegetve itt is az orosz tank a leggyengébb. Az én PzIV-emből, és T-34-emből már nem sokra emlékszek, de Churchill driver-ként nézve ilyen sorrendbe raknám őket veszélyesség szerint: PzIV > M4 > T-34. Saját tier-ben T-34-ről szinte lehetetlen pattanni, PzIV-ről már gyakrabban lehet, M4-ről ritkábban. Még ha el is veszik tőle a tornyát, még így is megmarad a hull páncélja, és csak 6 mm-rel lesz kevesebb az átütése az orosz tankhoz képest.

    (#15174) Paul119: Na ez így nagyon faja, te azt mondod, hogy szar, másnak meg tetszik. :C Épp tervezem megvenni, vegyes érzéseim vannak vele.

    Más: Teszt szerveren haverral hülyültünk gyakorlóban. Ő hozott 50B-t, én Obj 261-et. Ki akartuk próbálni, hogy mennyi lövés a francia, ha seggbekúrják a Hull rp-t. Első lövés belesebez 1500-at, marad 600 hp-ja. Második lövés betölt, lövök, marad az 50B-nek 100 hp-ja, és elveszti a lánctalpát.

    Más: Tank vásárlás előtt állok. Szerintetek ezek közül melyiket érdemes megvenni? 2 helyem van. KV-2 (S-51-ért), KV-13, SU-152, SU-5, Stug III, Pz III, Tiger H, T49, M6, T57, M3 Lee, S-35 CA.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • Patrick76496

    őstag

    (#15193) Atlantis: Én a végére valamit tudtam vele kezdeni (anno D-10T, Type 59-ekkel vittem szakaszba.) Mondjuk most már nem szenvedném ki vele azt a 93 ezer xp-t, bár én már könnyen vagyok kifejlesztett T-54-el.

    (#15194) vhw: Őszintén? Nekem is volt fullos StuG III-mam annak idején, de amikor megnéztem a JagdPz IV-et, úgy döntöttem befejezem a fejlesztést, és átmegyek orosz ágra. Nem bántam meg. Amúgy meg igazad van: Ki nem szarja le, hogy milyen lövege van a JagdPz IV-nek? Ha jól emlékszem, 7.1-es pályafutásom óta egyszer nem találkoztam ilyen korai erős nerffel. Ennyi erővel a JagdPz E-100-nak miért csak ennyit vettek le az átlag sebzéséből? Gondolom sokan sírtak volna, ha 7.5 CT2-ben ő is csak 850 avg dmg-t kap. Semmi értelme nincs 30-40-et levenni a tankok átütéséből, ennyi erővel bármelyikkel megtehetnék. Csak azért mert valamelyik tesztelő nem bírta lenyomni 1v1-ben ezeket a ruszki TD-ket, azért még nem kellene ennyit elvenni belőlük.

    Bízok benne, hogy a D-2-5S-t legalább meghagyták a SU-100M1-en, ha már az előző tank birtokolhatta, bár amíg ennyien vannak a szerveren, addig lehetetlen bejutni.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • grizlisandor

    addikt

    Mi van ma, a héten nem sokat játszottam(csak pár meccset, amíg meg nem untam a balfaszkodást...), ez előtt folyamat végigtoltam mindegyik tankommal a napit. Mondom, ha a héten nem toltam ma tolom kicsit többet, de hát nem akarja minden 3. csatába 20% alatti esély(köszönöm, hogy megosztod velem kedves xvm) meg retardált társakkal, állunk a cap-en 4en, 1 StugIII, 1 VK a kistigris, meg 1 PzIV meg én JagdPanther-rel, a pálya túl oldalán van 3 ellenséges tank, 1 IS, 1 KV-1S meg 1 KV-2, meg valahol egy arty. Írom nekik, hogy keressék meg és öljék meg az artyt, jó felspottolódot, mert ott volt a közelbe, lövök rá, a többiek semmi, írom, hogy kill arty! Erre elbújt mind3 tank, kapom az áldást az égből, kilőttek... Utána nem az, hogy gyorsan megölik az artyt és bíznak benne, hogy becap-elnek, míg ideér a 3 heavy, hanem fogják és becampelnek... 95/100 körül bumm, a StugIII vége, loss...

    107 mm ZiS-24 egész pontos ágyú volt eddig ma meg 100 méterről nem találtam el egy Löwe-t 3x egymás után, mikor össze volt szűkülve maxra a célkereszt 100as legénységgel...
    8,8 cm KwK 43 L/71 pontos ágyú a Tigris-kén, de ma mintha valaki meggörbítette volna az ágyúm!
    10,5 cm PaK 45 L/52 jelenleg a kedven ágyúm, ez is átüt de 0 dmg, meg luft luft hátán, köszönöm WG, a mai nap ennyi volt a WoT...

  • bullseye

    addikt

    válasz vhw #15194 üzenetére

    De a megoldás nem az lenne, hogy a Jpz IV is legyen életképesebb végre, meg az állítólagosan OP ruszkik új TD-je se legyen messze legbénább a kategóriájában? Persze az is jó, hogy mindenki szopjon csak, megérdemlik, végtére is én már a Jtigernél járok, az új ruszkit meg max. kihagyom/átugrom...

    'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

  • Paul119

    addikt

    válasz Zadia #15229 üzenetére

    88as szerintem bőven elég rá,l52őt érdemes a jpnél ki fejleszteni hogy ne a ferdivel keljen szenvedni,elég nyűgös lesz rá motort láncot, meg 128as stukkert ki küszködni

    Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

  • Zadia

    senior tag

    válasz Paul119 #15236 üzenetére

    Csak jobb mint a Jagdpanzer IV. :U Az gyötrelem volt.A 2. legrosszabb TD a Hetzer után.

  • Chris0321

    addikt

    válasz Patrick76496 #15240 üzenetére

    A launcerre néztem rá ír-e valamit és ott volt fenn. Rákattintottam és beadta az oldalt.

    x3 tapasztalat az első győzelme a nap!

    50%-os kedvezmény a néhány nagy Heavies:

    Szovjet járművek

    KV-1S - tier VI nehéz harckocsi
    KV-2 - tier VI nehéz harckocsi
    T-150 - tier VI nehéz harckocsi
    KV-3 - rétegű VII nehéz harckocsi
    IS - tier VII nehéz harckocsi
    Német járművek

    PzKpfw VI Tiger - tier VII nehéz harckocsi
    PzKpfw VI Tiger (P) - tier VII nehéz harckocsi
    Amerikai járművek

    M6 - tier VI nehéz harckocsi
    T29 - tier VII nehéz harckocsi
    French járművek

    ARL 44 - tier VI nehéz harckocsi
    AMX M4 (1945) - tier VII nehéz harckocsi
    Hiszünk abban, hogy mindenkinek szüksége van több nagy garázs Heavies! Töltse fel e különleges!

    50%-kal több profitot következő járművek esetében:

    Tank rombolók

    StuG III - tier V German Tank Destroyer
    M10 Wolverine - tier V American tartály romboló
    Medium tartálykocsik

    PzKpfw V Panther - tier VII német közepes harckocsi
    M4 Sherman - tier V American közepes harckocsi
    Nehéz tartályok

    KV-1S - tier VI szovjet nehéz harckocsi
    T-150 - tier VI szovjet nehéz harckocsi
    M6 - tier VI American nehéz harckocsi
    ARL 44 - tier VI French nehéz harckocsi

    [ Szerkesztve ]

  • nyunyu

    félisten

    válasz Chris0321 #15242 üzenetére

    50%-kal több profitot következő járművek esetében:

    StuG III - tier V German Tank Destroyer
    M6 - tier VI American nehéz harckocsi

    Jessz, legalabb legalabb osszejon a JagdPantherre a hianyzo 400k :DDD

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • .mf

    veterán

    válasz Tüzi #15298 üzenetére

    Nekem ugyan nem a legjobb kredittermelőm.
    Az most az S35CA, majd a T49, ezután pedig a KV-1-57, ha már meguntam a papírpáncélt.
    Pl. most az előbb "búcsúként" mentem egy közepes-jó kört a Pz4-gyel, 4 kill, 5 másik lesebezve, 5 spotted, 16 találattal 1606 dmg (csak azért ennyi, mert kétszer ellőtték az ágyúmat, utána alig találtam el bármit is). Mindezért kaptam 22558 kreditet, javítás (túléltem) és lőszer 5k fölött volt.
    S35CA-val egy átlagos körre megvan ennyi, hasonló közepes-jól sikerült körre 25-30k gyakran összejön. A 300-as átlagsebzésével azért lehet keresni. Wotlogger szerint az átlag-sebzésem vele a Pz4-esnél 70%-kal több.

    Garázshely eddig még csak akkor járt, ha jött valaminek a helyére másik tank, úgyhogy én arra most nem számítanék. Hacsak nem jön valami helyette, amiről nem hallottam, ezért tettem fel a kérdést. Free xp-vel most jól állok, az se érdekel. A helye viszont jól jönne.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • .mf

    veterán

    válasz Tenken #15309 üzenetére

    Változó.
    Ha nulláról kezdem, vagy épp nincs szabad legénység, akkor kredites képzés 75%-ra, de csak alsóbb szinteken. Magasabb tierekhez csak kerítek valahonnan képzett legénységet..
    Alsóbb szinteken ha egy új tankot fejlesztek ki és veszek meg, az elődjét pedig eladom ugyanakkor, és a legénység már van legalább 90%, akkor átképzem az újra.
    Magasabb szintekhez már képzett legénység kell, ha nem akarsz sokáig szívni. Ott vagy az eladott elődtank legalább félskilles legénységét képzem át, vagy pedig egy ópécsíter tankban húzott legénységet ültetem át. Pl. most IS7-be a KV1-ben már majdnem két skillt szerzetteket. Kapóra jött ez a dupla-legénységi-xp akció, 2x-30 csata után már visszatanulták azt a kredites átképzésben elvesztett 10%-ot.
    A fix tankokra természetesen megvan a maguk külön.
    Ja meg néha, ha valami alsóbb tieres kimaradt dolog pótlására, vagy csúnya stat javítására, csak rövid távra veszek valamit, akkor átképzés nélkül ültetek át hasonló gépből legénységet. Pl. T82-be a T49-ből. Így csak -25% a büntetés, de nincs átképzési költség, és visszaültetve a T49-be ismét 100%.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • .mf

    veterán

    Iszonyatos, ami most a randomban megy... már hozzászoktam ahhoz, hogy hétvégén iszonytató lámák kerülnek elő, de néhány még az átlagos fullhülye bitangszar játékosokon is túltesz.
    Előbb egy tehetséges hazánkfia, nevezetesen kiscsucsu T49-ben a bázistól 200m-ről nem ment vissza a capelő T49-est resetelni, helyette hiábavalóan lőtt messziről egy bdr-t. 5-en voltunk, az ellenfél már csak 2, de mivel ez a barom nem ment vissza, mi pedig túl messze voltunk, buktuk. Eszem-faszom megáll.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • Atlantis

    veterán

    válasz Napfénysüti #15385 üzenetére

    De, valamivel jobb lesz a legnagyobb motorral, de úgy sem méltó a Porsche névhez. :)
    Én biztos nem azt vettem volna, hanem a JPII-t, de egyedül vagyok ezzel a véleményemmel...sajnos a "mi időnkben" még nem volt alternatíva. sokak szerint a Ferdi jó gép, szerintem nem az, a páncélja is csak papíron néz ki jól.

    Más: száradjon el a keze, aki ezt a vízszintes tech tree-t kitalálta. Most jól is néz ki, áttekinthető, erre lesz helyette az a katyvasz...

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Zeratul

    addikt

    válasz Atlantis #15386 üzenetére

    Ferdit én félbehagytam, a legénysége ott nyaral a barakban várva hogy a JP II kifarmolja nekik a nagy csúzlit. Alapon egy rokkant nyugdíjas teknősbéka, fullos motorral, lánctalppal csak sima nyugdíjas teknősbéka. JPIIvel szemben semmi esélye sincs, tegnap végre bejutottam a tesztszerverre, gyorsan fullosra nyomtam a JP II és beleugrottam. Állom a JPhez képest is ahogy mozog, a ferdihez képest meg szuperlatívuszokban lehet róla beszélni ami a mozgékonyságot illeti. 12.5 cm L/54 úgy vitte át a JT-t szemből félpályáról mint kés a vajat.

  • Atlantis

    veterán

    válasz Zeratul #15389 üzenetére

    Én se voltam messze tőle, hogy abbahagyjam a küzdést vele, de már a JT-t nyúzom. Ez eddig jobban tetszik, de a JPZ100 már nem annyira fog, teszten mentem vele pár kört...szerintem az majd csak kifejlesztve lesz, de meg nem veszem soha.

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Zeratul

    addikt

    válasz Atlantis #15395 üzenetére

    IS-3-am 1 lövésre szedte szét a JPZ-E100 úgy hogy nem ammorackot lőtt.

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz aknaakna #15414 üzenetére

    Te hol olvastad , hogy nem tetszik bárkinek is ? Jó kis tank ez nem vitás bár 20 csata után ezt kijelenteni nagy merészség de így van . Szerintem és sokan mások szerint is az M6 egy fos . Nekem anno nagyon nem jött be nagy nehezen kihoztam 50%-ra de megváltás volt a T29. Az viszont annyira jó , hogy nem is adtam el xp rekordom is azzal tartom.

    Amúgy sokan írták , hogy a német td ág Jpz4-e elkeserítő , hát én ott hagytam abba fullosra kihúztam de nem ment vele a játék és nem szivatom vele magam toább eladtam. Kezdek így lenni az amerikai T28-al is. Baromi lomha pedig minden megvan már rá kivéve a legnagyobb T9-es cső . Sajna az a nyolcas ágyá nem sok mindenre elég és ráadsául lssú is nagyon. Szivatós volt anno az ISU is BL10-ig , de legalább ott volt a 152-es ágyúazzal elment

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

  • Atlantis

    veterán

    válasz Zeratul #15396 üzenetére

    De gondolom nem full HPról.

    Amúgy nekem ott borult el a dolog, mikor minden második csatában ellőtték a kvázi szemből lőszerrekeszt, többször is, amivel az amúgy sem túl fürge töltési idő kb. 1 percre nőtt...Javítókészlet mindig elfogyott, mert ugye láncolnak is az értelmesebb játékosok, onnan meg szart se ér az a böhöm nagy dög. Ha esetleg arty is volt, már csapkodhatta is a térdét örömében, mert célzás nélkül is eltalál...Mindemellé sikerült azzal is elég sűrűn 0-s találatot elérni...na, szóval nekem csalódás a JPzE100, élesben nem veszem meg, mert csak ráfizetés lenne, játékélmény semmi, lassú, sérülékeny, persze ha betalál, akkor üt, de egy tisztességes arty gyorsabban betölt, mint az.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • érdemes venni JP-t? mindjárt meglesz rá xp, stugIII miatt meg a lóvé rá.
    érdekelne mit tud, bár ott a mumus 105-ös ágyú, amit rühellek... ill nem is az ágyút, hanem a skuló árát...

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • válasz Tüzi #15446 üzenetére

    Én egyszerűen imádom. Tegnap meglett a Ferdi de megtartottam a JP-t annyira szeretem. :K

    Més que un club!

  • marked one94

    őstag

    válasz Hannibal78 #15456 üzenetére

    Nekem a kedvenc tankjaim így vannak Tier szerintem sorrendbe:

    T2: PzII, Tetrach, BT2
    T3: Marder II
    T4: Valentine
    T5: Sherman, T34, StugIII
    T6: Sherman E2, KV1s
    T7: T20, T29, Panther, Tigris P (Na jó ez nincs de piszok jó tank)
    T8: Itt minden tank jó :) Panther2, M26 a személyes kedvencem.
    T9: Itt is sok jó tank van de M103, meg a Patton a legjobb :)) Meg a régi IS4 ááá de jó is volt
    T10: az nem izgat :P

    Van, hogy kedv vagy platoon társ függő mi a kedvencem :)

    You'll Never Walk Alone

  • .mf

    veterán

    válasz marked one94 #15460 üzenetére

    Jó lista, de néhány nagyon kézenfekvőt kihagytál.
    Pl.
    T3 Pz3, és ha tudod, hogyan kell használni, T82 tarackkal genyó darab tud lenni
    T5 KV1! Hogy lehetett kihagyni? S35 (nálam legjobban kereső tank, persze a prémesekkel jobban lehetne keresni), ill., ha jól tudod kezelni, T49, szívatós. Valamint az ELC AMX-szel is láttam embereket csúnyákat menni, arty retteg tőlük.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • marked one94

    őstag

    válasz .mf #15464 üzenetére

    Sajnos én azok közé tartozok, akik nem bírják használni a Pz3at :D T82 meg csúnya azért nem érdekel :) A mostani KV1 nem tetszik mentem vele pár kört de nem. Kinőttem a lassú tankokból kivéve a MAUS :B S35 talán 1x kipróbálom de nem izgat annyira. Na igen ez a T49 nagyon érdekes darab szép is, gyors is, lehet jövőhéten el is kezdem kifejleszteni. Én is mentem vele 1-2 kört, nem győzőtt meg inkább a Vk2801. Na azt ki is felejtettem a listából. :W SZUPER tank, csak kb 150 csata kellet mire megtanultam vele játszani.

    You'll Never Walk Alone

  • nyunyu

    félisten

    válasz Hannibal78 #15459 üzenetére

    A páncélvadász nem nekem való, lassú, és a tornyot nem lehet mozgatni, csak géppel együtt

    Amcsiknal M10, M36 tornya forgathato, illetve a masik agon M8A1-tol felfele mindnek.
    Persze joval lassabban, mint a rendes tankoknak, de arra eleg, hogy vissza tudj loni, ha lelancolnak.
    Stug ugyan sokkal gyorsabban forgolodik, mint az M18, de egy lovessel meg tudjak benitani.

    Cserebe persze a forgathato agyus TDknek altalaban nincs akkora tuzerejuk, mint a nem forgathatoaknak.

    Pl. T7-ben a T25/2 90mm-es top agyuja meg eppen elmegy, T8 tankokat ugy-ahogy le lehet kempelni vele, de T9-ek ellen mar nagyon keves.
    Nem forgathato T25 AT-nel viszont van 105mm-es agyuja is...

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • joeetm

    tag

    háth senki sem nyomja hetzerrel? :D nekem az a kedvenc t4 tankom :D vagyis hát páncélvadász :)

    _Az a hülye aki nem normális_

Aktív témák