Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    válasz Djuree #9603 üzenetére

    Tegnap megvolt az eddigi legjobb Amx 12 köröm. Segítettük egymást egy T30 és egy IS-8-cal. Együtt valami 13 killünk volt. Nekem 3. Miután a csapatunk az első percben kifingott, jött az ellen horda kivégezni minket hármunkat. Velem csak 3 tier 7-es tank foglalkozott. Kiszedtem mindet , majd mentem segíteni a két nagy bajtársamnak mert szarban voltak. Jagtiger, Tiger 2 és VK P-t magamra vontam, mindig pont annyira, hogy a T30 és IS-8 ki tudja őket szedni. Abban a pillanatban, hogy elfordultak, már kapták is a 600 sebzést az oldalukba.

    Csata után külön megkerestem a srácokat és gratuláltam nekik. Ők meg nekem, hogy nélkülem sem ment volna. IS-8-cal barátlistások is lettünk, mert nagyon közvetlen volt.

    Egész csata alatt egy olyan helyzet volt ahol indokolt volt a HELP használata és a T30 és IS-8 azonnal jöttek és megmentettek. A végén, meg én őket. Állati jó volt.

    Az ellenfélnél stat alapján nagyon jó játékosok voltak...

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

  • Atlantis

    veterán

    válasz Djuree #9603 üzenetére

    vánsát....ne, ez már fáj. :W
    Amúgy görbüljön el az S-51-esed csöve. :) Meg az összes többié is, nincs még egy arty, amit ennyire rühellek a játékban.

    sanya: akkor már inkább "game-re" :)

    Lehetne mazsolázni, még moderátor koromban volt egy olyan elmeroggyanásom, hogy figyelmeztettem az ilyenekre az elkövetőket, de feladtam a harcot...reménytelenek az online népek.

    Fizika...inkább tényleg az kéne, hogy jobban legyen optimalizálva a játék, meg a pályákon ne legyenek rejtett akadályok, amiken rendre fennakadok, néha egész csata alatt nem tudok továbbmenni. Olyankor be szoktam írni, hogy melyik szektorban várom az érdeklődőket... :)

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Aktív témák