Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Timyyy

    őstag

    válasz emre #38828 üzenetére

    Igazából értetlenül állok a dolgok előtt. Ugyanazt a brutál jó ágyút megkapom egy keményebb tankra több hp-val. Még is valami irdatlan szar, és nemtudom, miért. Onnan is pattog amit a T29-cel lőve vittem mindig. Meg a töltési idő is 3mp-el több, pedig átvittem a legénységet tovább. A hull down se megy úgy mint a T29-en.
    Egyszerűen semmi nem ad olyan előnyöket amit kéne, pedig az elődön tökéletesen működtek ezek a dolgok, és a kedvenc tankom a játékban eddig, játszhatóság szempontjából a 29-es.
    Ezért nem értem én ezt a dolgot most... A csatáim 95%-ában a lista első 3 helyezettje vagyok kiosztott sebzés alapján. A T32-vel talán 3x voltam benne a topban. Egyszerűen nem jóóóóóóóó........ a max sebzésem egy körben ha jól emlékszem 2500 volt. Ez is siralmas, ha a T29-en rengeteg 3000+ os köröm volt, akkor ezen miért nincs?
    Vakargatom a fejem rendesen, ilyet kapni a játék legjobb tankja után... nemtudom. Teljesen stock, és felfejlesztett állapota között nemsok különbséget vettem észre. Ugyanúgy haszontalan a csatában a jobb cuccaival is, pedig nem felejtettem el wotozni azzal egyidőben hogy megvettem.
    Na mindegy, mivel sokba került nem adom el, meg hát tovább kéne menni az ágon, aztán hátha ezzel is történik valami csoda és majd 1x jobbnak fogom érezni mint az elődöt, ez egyelőre jóideig elmaradni látszik.

  • Pete55555

    addikt

    válasz emre #38828 üzenetére

    Kicsit most örülök, hogy leírtátok a véleményeteket, ugyanis pont most vettem vissza a T1heavyt, hogy majd fejlesztem az amcsi ágat, de így szerintem kifejlesztem az M6-ot vele, aztán lehet el is adom egy időre.... IS már megvan, fejlesztettem is ezt-azt rajta, megyek inkább a IS-3 fele ;]

    (#38839) fradi81: SU-8-am volt, nem szerettem. Most PzIII/IV-ből kifejlesztem a Hummelt, arra számítok, hogy pontosabb lesz (az ágyú paraméterei alapján az lesz), és ha aztmondod utána a német jó annak csak örülök, mert tovább akarom vinni az ágat.

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

Aktív témák