Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz Atlantis #38207 üzenetére

    nekem sztem azért ilyen szar mostanában, mert tudat alatt sietek xp-t farmolni, 3 nagy tankhoz is alig kell már 30k xp. pedig nem sietek, ráérek, de úgy néz ki tudat alatt mégiscsak sietek :U

    odrif: klánban lassabb a fejlődés, főleg ha csak századoztok. ezért se szerettem századozni, mindig 10 perceket várni még meglesz az összes ember, vitatkozni ki mivel menjen h beleférjünk a ponthatárba, utána meg lassú a meccs mert mindenki kivár, meg meg kell várni míg vége lesz, akkor is ha meghaltál, így nem lehet xp-t farmolni. randomban ki kell fejleszteni pár 10-es gépet, aztán lehet századozni, CW-s időkre készülni :K szerettem én is századozni, de max. párat, utána mentem randomozni. engem ebben a játékban a fejlődés vonz, az új tankok. jó lenne vmi extra jutalom ami százados győzelem mellé jár, akkor másabb lenne, mittomén vmi jelvény ami pár nagyobb tankhoz kellene pár darab.

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Aktív témák