Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz diegho #34014 üzenetére

    Nos, koszonom a velemennyilvanitast.Akkor nem koltok ra el semmit, vegigszenvedem a 20 ezret, es utanna a jobb loveggel mar remelem konnyebben osszeszedem a TP-t a nagyobbik lancra.
    Bizonyara igazad van, hogy atlohetoek az altalad emlitett tankok, csak az a baj, hogy en nem tudok a seggemen ulni, es egy gyors tankkal hatul kuksolni...ez meg elment a Panther + szivoszal loveggel, de az E50el elvezni is akarom a csatakat.Igy altalaban elorerohanok, hogy egy adott pontot en foglaljak el, ne az ellenseg, persze ha a csapat olyan hogy az ilyesmit nem tudja felmerni, akkor odajon velem meg 1-2 tank, vagy esetleg 1 sem, es akkor gondolhatod, hogy nem erek semmit a jelenlegi loveggel tobb tank, vagy neadjisten neheztankok ellen.Es ilyen esetben nem igazan tudok celozgatni gyenge pontokra, ha tobben lonek ram...ha meg celzok, akkor kockaztatom hogy oda a tank eletenek fele, esetleg tobb resze, es en sebeztem 240et...szoval ez nem kifizetodo dolog...meg kell valtoztassam a jatekstilusomat ezek szerint...
    Prem loszerre nem tudok beruhazni, tekintve hogy mostmar nincs premem, es nem is lesz (esetleg lehet veszek mobilon par napnyit, vagy azert hogy egy ket cuccot leszedjek tankokrol), szoval ez a megoldas nem jo nekem.
    A stabilizer azert lesz jo, mert menet kozben is tudok loni ? Ez mennyire hatasos dolog ? En is lottem menetbol kozepes tankkal, persze 5bol 1 talalt altalaban, stabilizator nelkul...tulajdonkeppen hogyan tudod kihasznalni ezt a kepesseget amit a stabilizator ad ?

    EMRE : hat mas tuzersegi agnak tuti nem fogok neki, akkor vagy az S51 vagy semmi :)
    Meg nem ereztem ra elegge a T20-ra, a papir pancel miatt minden atlo, es pont ami bosszant, az az, hogy tavolra sem tudsz rendesen loni, 250-300 meteren tul mar pontatlan...Multkor is majd megevett a mereg, hogy kb 200-250 meterrol 4x teljesen elkerulte a loves az ellenseges tankot, csak 1 talalt...

Aktív témák