Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz Diarmand #31097 üzenetére

    Pont, hogy a T-50-2 fog kinyírni 1v1-ben simán, de ha van veled szemben egy IS-3 és egy T-50-2 és te leszarod a T-50-2t halott vagy, hiszen bemegy a hátadba és szétszed pillanatok alatt, ha meg a T-50-2t kezded el kergetni az IS-3 lő szét. Pont erre való a T-50-2, Chaffe, VK és egyéb gyors light tankot, az ilyen manőverekkel lehet eldönteni csatákat. Én bármikor rámegyek az egyedül kóricáló E-75re light tankkal, mert ha nem lő ki egy lövésből, akkor vagy kinyírom mire segítséget kap, vagy a csapatom öli meg, amíg velem foglalkozik.

  • joergie

    őstag

    válasz Diarmand #31097 üzenetére

    te hoztál 1v1-es példát(téged nem tud körberohangálni egy med....amíg nincs lelőve a lánctalpad :DDD), és csak onnan vettem az információkat, amit írtál, és arra reagáltam.
    Nemtudom mire gondoltál most, nem érdekel mivel mennyi csatád van/volt.
    randomban akkor is a med az isten, akár azt mondom akár nem, mert spot központú a játék, ha nincs spot, nincs mit lőni-veszít a csapat.

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Diarmand #31097 üzenetére

    "Én főként Stauffenberg hozzászólására reagáltam, mert ő azt írta, hogy őt körbe tudják futkosni és ő is tud ily módon szopatni másokat."

    Nem értem, amiket idéztél azok nem tőlem hangzottak el. A kolléga azt mondta, hogy a heavy tankok dominánsak, ők az ászok és senki más nem tud érvényesülni velük szemben. Én példát mondtam arra, hogy ez nincs így, ügyes manőverezéssel és taktikával kicselezhető egy heavy más osztályokkal játszva.

    A heavy tankjaimmal találkoztam már olyannal, hogy egy jó gyors light scout körbefutott és osztotta az áldást nagyjából 5-10 méter távolságból. Jó persze 100%-ról nem biztos, hogy le tudna kapni, de azért volt rá példa. KV-2-vel voltam és az ultra lassan forduló budi torony volt fent. Azzal akkor sem érsz utol egy körülötted szaladgáló gyors scoutot ha a tankot is forgatod hozzá, ráadásul ha mellé lősz akkor fél percig tölt újra (152mm-es troll ágyú). A kietlen puszta közepén voltunk és nem tudtam sehova beszorítani a kis dögöt. Elindultam a sziklák közé, de mire odaértem lecsipkedett 20-25 lövésből nullára. Meg kéne ezt tapasztalnod egyszer. :)

    Amúgy az M18 példám arra vonatkozott, hogy lehet láthatatlanul osztani vele egy heavy-t. Múltkor egy KV-1S meg egy KV-2-vel szemben maradtam egyedül. Már a bázisunkat foglalták, én meg a látótávolságukon túlról osztottam őket. Persze folyton váltottam a pozíciómat és a fejüket vakarták, hogy honnan jön az áldás.

Aktív témák