Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz S.Copperpot #24128 üzenetére

    Hm... nekem 32 csata alatt 12k, 37 kill :P

    Mit csinálok rosszul? :D

    GaburroSan: nem akarok már megint okoskodónak tűnni, de az ilyen "húsbavágó" kijelentések helyett nem lehetne úgy körbe járni a témát, hogy csak egyszerűen megkérdezed, mostanában kinek mennyi volt a Type javítási költsége?
    Ha valaki betéved ide, rögtön ez ég az agyába, hogy mindig, újra és újra nerfelik szegény type-ot (vagy bármelyik másik premet) az esetleges cáfoló/magyarázó posztokra már nem figyel senki.
    Pedig ha eddig mind összeadódtak volna az "állítólagos" prem tank nerfeléses "tapasztalatok", akkor már lassan annyira se kéne keresniük mint normál riválisaik.

    Szóval először a "bizonyítékok" utána a kijelentések.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • scyllarus

    veterán

    válasz S.Copperpot #24128 üzenetére

    Minden tippet szívesen fogadok. Pláne, ami segít túlélni ezt a hulladékot. Amúgy is tanuló fázisban vagyok, amikor elkezdtem a játékot, öreg gépem volt, 15 fps-sel játszottam, a csata már egy perce tartott, mire betöltődtem :) Abba is hagytam. Fél év szünet után, új géppel már jobban megy, de még hurcolom az első párszáz csata statisztikáját. Belekezdtem minden ágba, nincs nagy tapasztalatom semelyikben. Sajnos a tippjeidhez pálya is kell, engem is szokott szívatni a MM, Himmelsdorfban vagy Wideparkban izélhetem a 20 fokos kanyarodási sugaramat :) Bár Wideparkban a múltkor csúnyán megleptem egy kempelő SU-101-et, beleálltam a fenekébe, tehetetlen volt. 14--szer lőttem bele, 75% HP-ja elment, mire egy T-32-es megmentette a bőrét.

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Aktív témák