Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • S.Copperpot

    tag

    válasz scyllarus #24120 üzenetére

    Hát szerintem nem is kell nagyon lövöldözni az A-20-szal, nekem a 28 meccs alatt 3000 damage és 6 kill jött össze. Pont erre céloztam, hogy gyakorolni kell, mert a scoutolás nem egyenlő azzal, hogy a meccs kezdetén berohanunk az ellenség közé, aztán pukk. Felderítésnél azért kapsz sok pénzt meg XP-t, ha olyan tankot lőnek (és sebeznek), amit éppen te látsz, azaz arra kell törekedni, hogy nagy sebességgel cirkálsz és spottolod az enemy tankokat azon a frontvonalon, amit a saját tankok tűz alatt tudnak tartani. Ha esetleg rést látsz a fronton, és van arty, akkor érdemes lehet becsusszanni, megkeresni és kinyírni.

    Még valami: az A-20, ahogy írtad is, gyors, de nem fordul túl jól (a T-50 ellentéte), ezért nem hirtelen fordulókra kell törekedni, hanem elnyújtott, szabálytalan, kiszámíthatatlan íveket. Egyszerre ne fordulj többet 10-20 foknál, úgy nem lassul le annyira a gép. Persze ehhez viszonylag nagy tér kell, a szűk helyeken nagyon oda kell figyelni a fordulókra, mert a kiszámítható, lassú mozgás vagy a megállás legtöbbször azonnali halált jelent. Érdemes a repair kitet a láncra/motorra tartalékolni, és rakni rá toolkitet, felfüggesztés-javító felszerelést (ami növeli a teherbírást, az növeli a lánc ellenállóképességét is) és/vagy spall linert (bár az jócskán nehezíti a gépet).

    [ Szerkesztve ]

    We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

Aktív témák