Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Mcray #24012 üzenetére

    Nocsak, hogy mik ki nem derulnek :D (pedig amikor egyutt vagyunk akkor inkabb en jatszom vakmeroen/ongyilkos/balfasz modon) :C
    Marked One eseteben gondolom neki premiumja volt, es igy batrabban/mereszebben nyomultal :DD

    Forras2 : az IS az egy marhajo jargany, amugy most meg 2 hetig van neki +20% penzhozama.Ha meg tudod venni, akkor esetleg a bonusz miatt lefaraghatsz az arabol (azaz visszaterul 1 resze)
    A 3 nap premium alatt kb 2-3%-al huztam fel az IS nyeres/vesztes aranyt. 52 vagy 53 volt, es most meg 55, talan kozeledem az 56%-hoz.

    Diegho : erre en is felfigyeltem, minel tobb tankod van annal hamarabb gyul a szabad tapasztalat (mondjuk teljesen egyertelmu).
    Amugy en gyakorlatilag kb tier 8ig tudok a tankokkal plusszosra kijonni.
    Az altalad ajanlott Panther 2-vel nem igazan tudtam jatszani...nem rossz tank, csak valahogy nem ereztem ra elegge, erdekes modon csak a vege fele, amikor kellett eladnom :)
    Nos a P2-vel altalaban tobb minuszos kort mentem mint plusszost, de csak kb -2 es -5 ezer kozottit.
    Kivancsi leszek a Pershingre, meg a T44-re, de egyelore csak a T44 van kikutatva, arra meg nincs meg a penz.
    Az angolokbol meg a Cromwellre hajtok, remelem jo tankocska lesz... :C

Aktív témák