Hirdetés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Napfénysüti #6371 üzenetére

    Benne vagyok, kettő Churchill mindig jobb, mint egy. :) Tegnap lett meg vele az első Top Gun, én már megszoktam, hogy lassú, mellette KV-4-et is vezetek. :D Ez az egyetlen egy tank, amivel több a killem, mint a csatám.
    -----------------------------------------------------
    Az a KV-4 nagyon adja, én imádom azt a tankot, nagyon jó páncélja van, tegnap Ferdi belelőtt a tornyába egy átütés 0 dmg-set. :C Sokkal jobb, mint az IS-3, az a tank ehhez képest vizes papírzsebkendő. ;] Még a felső részét is átlövik lazán, akár a Type is. (bár Type-ot mostanában ritkán látok :F ) Tegnap volt vele egy 2 T10 top tankos csatám. Ez lett a vége:

    Az IS-8-at rendesen hazaküldtem a hasán keresztül, még mindig D-25T-vel! :K Az egyik IS-4 felénk jött, neki segítettem, ki is lőtte a 8-as. A másik, nos hát a másik...

    Nem akartam nagyon oltani, tudom milyen stocknak lenni, de azért kiírtam, hogy LoL the IS-4 has the D-25T, meg hogy eléggé bátor. A szakadék felől jött mégegy IS-4, amíg a JT (pár % HP) elterelte a figyelmét, addig a mi IS-4-ünk, szétlőtte hátulről. Vereség lett, az IS-4 utolsó, találkozik egy T-43-al, célozza, de addigra kilövi az M43. A 212-es szépen megvédett egy Ferditől, amikor mentem át a másik oldalra (én pattantam róla), de a T95-től már nem sikerült. Nem hittem volna, hogy T10-es vesztes csatából is lehet pluszba kijönni. :P

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák