Hirdetés

Aktív témák

  • PR0JECTNR56

    addikt

    válasz nyunyu #45900 üzenetére

    Mikor más járművel voltam már engem is próbáltak felöklelni, de egyikünk sem halt meg ezekben a találkozókban.
    Bár itt igazából a szerencsén is múlt a dolog, mikor láttam, hogy a közepes tankjainkat simán kijátszotta és feljutott az arty mellé a domb tetejére teljes hp-val, nem sok választásom volt. Megvárhatom, hogy engem is ledarál simán (mondanom sem kell, hogy az Su85b nem egy gyorsasági bajnok, a mobilitása már egészen korrekt kategórián belül, de az ELC-hez képest elég ergya) vagy rámegyek és lesz ami lesz. Ilyen közelről, a 85mm-es löveg simán átvitte és szépen tologattam az ELC-t az is vitte le a hp-t tőle és végül a szikláknál lelte halálát (ahogy a néhány másodperc múlva becsapódó lövedéktől én is :D ).
    A lerohanós módszer végülis működött, persze nincs rá garancia, hogy később is fog tekintve, hogy a külső tényezők is többnyire nekem kedveztek és végül nem tudott elfutni előlem. Viszont én még meglehetősen amatőr játékos vagyok az idén februárban indított profilommal és eddigi tapasztalataimmal, szóval még bőven van mit tanulnom. :)

Aktív témák