Hirdetés

Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz Thome #41995 üzenetére

    Szerencsédre ma elég letargikus vagyok így nem leoltalak hanem megpróbálom elmagyarázni.

    Én azon sírok be, mikor cimbora 3-as artival jön, én 4-es (jobb esetben 5-ös) közepes tankkal, s bedob minket 6. szintűekhez...
    Ez a játék kissé összetettebb mit egy átlag FPS ahol mész aztán osztod a headshot-ot.
    Egyrészt van a Matchmaking nevezetű beosztási rendszer ami típusonként és tank tier szerint besorol mivel a példádnál maradva egy T3-as arty már bőven a sok kategória T5-6-ban is.
    Ne várd már, hogy mindent egylövésből lőjél ki mert ez nem erről szól.
    A másik fele amikor pltoon-ba mentek, mindig a magasabbra sorolt tank alapján rak be csatába és igazán nem is értem mi volt a gondod amikor ötös tankkal hatosok közé kerültél. Ott van jó sok hp amit lehet lelőni.

    volt hogy heccből becsatlakoztam egy elég magas játékba (8-10) haverhoz egy 3-as tankkal
    Láthatod itt is a magasebb besorolás szerint kerültetek csatába.
    A csapattársak meg gondolom szintén jót röhögtek a heccen. Konkrétan egy rosszabb szériánál, ilyen kretén platoon-ból amint kilép a kezdőkörből kilövöm a prütyitankot hadd nevessen.

    amikor egy Pzw 38 nA-val dob be oda, az kicsit más tészta.
    És akkor mit fogsz szólni amikor TigerII meg IS-3-ak közé fog berakni?
    Mint már írtam nem árt tisztában lenni az adott tankok szerepével, besorolásával.
    A 38na scout besorolású ezért kerülhet akár T8-as csatába is mint a többi T4-es light tank is. Nem az a dolgod ilyenkor, hogy "üsd" (ritka hüjje megfogalmazás, nem is értem ezzel pontosan mit akarsz) hanem mutasd, spottold az ellenséget a lehető leghosszabb ideig a te csapatod nehéztankjainak, arty-nak, TD-nek.
    Nem neked kell minden esetben, minden tankkal az ellenfél top tankjait kilőnöd.

    Javallott rászánni az idődből egy keveset és áttanulmányozni ezt az oldalt.
    Megkíméled magad egy jó adag idegeskedéstől, minket meg egy halom felesleges kérdéstől.
    Emezt meg gyorsan mert az eredeti jelenleg nem elérhető itt meg nem tudom meddig marad meg

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák