Hirdetés

Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz diegho #32018 üzenetére

    Kis fogalomzavar, most nálam, vagy nálad, ez megint szubjektív, de...

    Amit írsz az igaz, ha egy scout meglát egy ellent, és leadja rádión, az nem fogja látni, csak a radaron, és ezt a kérdést nem tisztáztuk, de nyilvánvaló.
    Te azt hiszed, hogy én azt mondtam, hogy a rádiótávolság hozzáadódik a látótávolsághoz (meghosszabbítva azt) ????
    De én ilyet nem is mondtam, és nem is gondoltam. Igen, amit a scout megpillant, az csak a radaron lesz látható, ha nincs látótávon belül.

    Most az arty kérdést ne feszegessük, tudom, hogy látja az egész pályát, én a járművek tekintetében mondtam, amit mondtam.

    ELC-AMX keresőszóra pedig az első találat mindjárt. (by google)

    Akkor csak nem mondok azért akkora hülyeségeket?

    PS:
    Átlagos az mondjuk inkább én vagyok, 2k, 910, 50%-os eredményeimmel. 20 évvel ezelőtt, mikor sokkal többet játszottam, nyilván nekem is jobban mentek az akkori stuffok, ma ez viszont bőven elég.

    Fenti kis szösszenetből pedig simán kiderül, hogy nem kell mindjárt ugrani, hanem át kell gondolni, hogy mit írtam, mert esetleg nem hülyeség, csak valamit félreértettél.

    Rommel tábornok.

    ui:slayer006
    Látszani fog az AMX rádióhatótáv körén belüli összes szövetséges jármű radarján, ami ideális esetben lehet 700m-re a célobjektumtól, tehát ÖSSZEADÓDOTT

    ollie

    Ez az első találat az ELC AMX kulcsszóra

    gzbotii
    Bocs, nem vettem észre, most visszakeresek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák