Hirdetés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Dobi 562 #10984 üzenetére

    A ferdi tényleg szépen meggondolta magát. :D Én is mindig azt hozom fel, ha valaki beszól, hogy "há neked milyen statod van". :DDD Csak az a baj, ha XVM nélkül játszok, akkor nem tudok mit felhozni a mentségemre, mint pl tegnap, amikor lóri arty-val egy sebző találatom sem volt, mert minden ellen a sziklák mögött campelt, ráadásul alig is voltak felspottolva. Nagy pofájú PZ4 írja 3 fraggel, hogy milyen noob vagyok (előttem leoltja még a csapat felét, hogy ők is mekkora moron-ok, meg nem tudnak játszani). Ráadásul egyedüli arty-ként sem volt egyszerű dolgom, főleg úgy, hogy teljesen beszűkülve elsütött lövéseim is mellémentek, szóval nagyot égtem. :(

    Szerk.: Inkább elmegyek a másik orosz TD ágon, mert ahogy próbáltam a nagyokat, nem nagyon tetszenek, papírok, lassúak. Az újaktól nem várom, hogy mozgó falanx-ok legyenek, mint a T95, de legalább mozogjanak gyorsan, mert ez a SU-100 td nagyon bejön a sebessége miatt, ráadásul mivel tudom mit hol kell lőni, ezért osztom is rendesen a dmg-t még tier 8-ban is vele. :B Most akartam eladni, mert ki lett fejlesztve a SU-152, de inkább meghagyom, és gyűjtök még xp-t az újakra, meg amúgy is jó kis tank, nagyon a szívemhez nőtt pont úgy, mint annak idején a SU-85. :K

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák