Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz dfsz34 #82697 üzenetére

    Na mondom letolok egy utolsó csatát, erre nem beleszaladok a WoT egyik legnagyobb hülyéjébe. Támadunk sand riveren, ő T-150-ben ül, végig hátul sniperkedik. Az idő vészesen fogy, odaszaladok foglalni. Jön a T150 is, mondom sima liba. A T-150 ahogy jött ugyanazzal a lendülettel tovább is ment, 50-55 másodperc volt hátra, 1:05 foglalási idő nekem egyedül, két ellenséges arty még életben, abból az egyiket csak sejteni lehetett, hogy hol van, de még ha tudja is pozícióját, az artyk ilyenkor menekülnek és csak bitang gyors tanknak van esélye levadászni őket 50 sec alatt. Ha egy bulldogban ment volna, nem szólnék semmit, annak komoly esélye van, bár ha bukjuk a csatát, akkor is hülye lett volna, de így már nincs rá szó, mert a hülye az hízelgés neki.

    Ráírtam a csata után, hogyan lehetett ekkora phasz? Azt mondja, meg kell ölni minden ellenséget és különben is nyertünk. :F Mi van? Írni fogok a supportnak, hogyan lehetséges, hogy a csapattársam nyert én meg vesztettem ugyanabban a csatában :))

    [link] 42e :Y csatája van, combat officer egy klánban ÉS nem ismeri az alapvető játékmódokat. Ez egyszerűen hihetetlen, hogy valaki ennyire ellenálljon a tudásnak. Azt megértem, ha valaki lassan tanul, komolyan, de hogy 42e csata alatt nem sikerült elrendeznie az agyában, hogy egy támadó módban ha lejár az idő, akkor a támadók vesztenek. Komolyan érdekelne az is, hogy miért hiszi, hogy nyertünk, amikor vesztettünk, mit néz ez?

  • jr1994

    addikt

    válasz dfsz34 #82697 üzenetére

    A nyerd is meg a csatát feltétellel érzem sok mérgelődés lesz később...

    Megvettük a MAUS-t, tesóm ment vele hármat. A harmadik csatában sikerült megcsinálni a HT7 küldit, vagyis hogy foglalj be. Ketten maradtak ő meg T-34-2 az ellenség bázisánál az ellen BC arty meg a mienknél. Foglalt a kis med, nekünk meg eszünkbe jutott hogy talán meglehet a küldi úgyhogy elkezdett vágtatni a cap kör felé... South Coaston az emelkedőn. 3 (!) foglalópont lett meg, és ezzel a küldetés kitüntetéssel teljesítve! :))

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák