Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz [HUN]Dani #77468 üzenetére

    Figyelj már, az rendben van, hogy gold átüti, meg egyébként a parancsnoki belépőt is meg lehet lőni, nem azt mondom, hogy mindig és könnyen, de még mindig azt a legegyszerűbb. Illetve ha nem jól forgat vagy nem tud forgatni a béla, akkor lőhető.

    De basszuskulcs milyen tank az, amire szinte kötelezően aranyat kell tölteni? Én már arra is gondoltam, hogy ez a WG kísérlete, hogy a rengeteg kreditet meg korábban megvásárolt arany lőszert kiszívja a rendszerből. Még pár ilyen brutálisan buffolt tank és emelni kell az arany lőszer arányát, borzasztóan drágává válik egy tier8-10 csata (hiszen a buffolt tankok általában hemzsegnek a játékban, szóval még sok is lesz belőlük) vagy vállaljuk a pofozó gép szerepét.

    Városban már futottam össze E75, béla duóval. Én cent 7/1-el és hiába rejtettem az alját, mindent bevetve is "csak" a bélát tudtam kiszedni a parancsnoki belépőn keresztül, meg 2x elfordította a tornyát, máshol esélytelen volt lőni a 268 pen-el és a centinek meg ráadásul a másik két lőszere he, az arany is, és amire he-vel kiszedem, letelik a 15 perc. Próbáltam, ilyen 150-180-t sebzett bele, szóval maradt a parancsnoki belépő. Sajnos a centi tornya azért jóval gyengébb és könnyebben belőhető, mint az amcsi kemény fejűeké, szóval hp-m nem maradt sok és az e75, a másik vaddisznó tank kiszedett.

    Amúgy az E75 is érdekes, mert eleht, hogy "gyengébb" az alja kicsit, nagyon gyorsan tudja tekerni magát, úgyhogy ha lehet le kell láncolni, mert ha rázza az elejét, akkor szinte garantált a pattanó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák