Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz korren #249694 üzenetére

    "Minden esetre, ha a számok igazak már a BZ 72-2 -vel iszonyat mennyiségű gold-ot vontak ki. Az ISU és a TL-7 már csak a desszert."

    Tavaly g.cibbek voltak, a skinezett progit adták 20e felett és a sok marha felverte az árát a csillagos égig. Igaz a progi legalább használható tank, csak ha jól emlékszem tripla áron ment el a skin miatt :)

    Ugye az emberi pszihé milyen. Megveszi a karácsonyi ládát, mert ócsó arany. Igaz már ott is megy a motiválás, hogy csak ennyit meg annyit kell még nyiss és jön a prémtank. Szóval biztosan sokan vesznek még mert már csak ennyit meg annyit kell belerakni. Utána meg nem tudnak mit csinálni az arannyal, elégetik haszontalan tankokra.

    Jön majd még a tank összerakó, ahol szintén sok aranyat elégetnek a népek. A legszebb az egészben, hogy a játékos elégedett, kapott ócsó aranyat, kapott prém meg egyéb tankokat. Abba meg nem gondol bele, hogy valójában elégette a nehezen (vagy könnyen) megkeresett pénzét, jó részt haszontalan dolgokra.

    Tavaly belehúztam én is, az AMBT-t kivéve minden tankot kipörgettem, hogy a bz-t kivéve a garázsban rohadjon szét az összes :) Ez van, persze meg tudom magyarázni, nem cigizek, nem iszok, stb mások mennyit költenek stb stb, ja, jó magyarázatok, de a pénzem akkor is elégett teljesen haszontalan dolgokra. Idén már nem húztak be a csőbe. Vettem 4 ládát 400ft-ért, abból kipottyan a brit kerekes és ennyi volt a bevásárlás. Meg a maradék aranyamból behúztam a nomadot. Érdekes, nem költöttem sokat és mégis elégedett vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák