Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisharsany

    tag

    válasz popey37 #243102 üzenetére

    Kérdezte, leírtam a véleményem, ahogy te is. Hogy hogyan dönt, az rá tartozik, nem javasoltam neki hogy költse piára vagy drogra, se egyébre.

    Egyébként pl. ezért ne költsön rá véleményem szerint:

    1700 feletti wn8-al úgy játszom mint egy kezdő. a lövéseim 70%-a megy a levesbe: ha véletlenül eltalálom a tankot, akkor az lepattan vagy benyeli sebzés nélkül.
    a grille 15 az első szpott után látható marad: percekkel később a pálya másik végéből is meglőnek, holott már egészen máshol állok. a 7-800 méterről jövő lövésekről már nem is beszélek, a minimapon látom hol áll az ellen tankja és simán meglő egymás után, úgy, hogy poziciót váltok vagy folyamatosan mozgok.
    csifivel 1vs 1-ben, 6 lövésemből 3x találtam el, a 6 lövés egyike sem sebzett, a maradék két lövést RRO-val lőttem, igy tudtam kiszedni 309 hp-ről. a 6 lövésnél mindegyik zöld átütést jelzett, persze a lövedék önnálló életet élt és oda ment ahová ő akart, csak nem a célzott helyre.
    tehát itt az rng nem -/+ 25% volt: 8 lövés nulla sebzés/a 309 hp sebzést robbanás okozta, az RRO robbanása/
    ezeket a reward CW-s tankokat ugy védi a játék, mintha láthatatlan erőtér védené őket. ilyen még a 907, 260 279E meg a többi szar.
    persze neki minden lövése talál és sebez. de jól van ez.

Új hozzászólás Aktív témák