Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phoenix1989

    őstag

    válasz köpet #237138 üzenetére

    ezeken én is átmentem amikor elkezdtem de ahogy mondtam akkor még fele ennyi segítség sem volt, még sem volt ezzel semmi gondom. és nem unicum játékosként kezdtem hanem szar vöröske aki ugy 20k csatáig azt sem tudta mi a stat és pont le is szarta. majd ekkor robbant be a nagy wn7 meg a többi aztán nézegettük ki milyen. alig vártam legalább sárga legyek aztán persze a zöld volt a cél. ma már kék az átlag a 30 naposak meg lilák. és az hogy nekem a barakkban állnak ugyan az mint hogy neked nem. itt arra gondolok és azért írtam mert ez a 35 legény ha kezdő lennék ugyan ugy ingyen jön csak nem barakkban állna hanem tankban. a lényeg a lehetőség és adott és tök ingyen van. ezért nem értem amikor valaki azzal jön zsebbe kell nyulni hogy játszhass, mert ez baromság. én is voltam kezdő, akkor sem kellett a tárcámhoz nyúlni ma meg már még annyira se kell ezen elgondolkodni. az meg már más kérdés hogy valaki meg teheti vagy nem , esetleg csak szimplán türelmetlen és azonnal akar mindent is.

  • zsolthee

    senior tag

    válasz köpet #237138 üzenetére

    Én sem is feltétlen az erőforrás hiány a fő gond. Tény, hogy ma több event és lehetőség van ezek begyűjtésére, de pont ezek azok, amik késztetnek a versenyképesség megőrzésére.
    Ott van példának okáért a Mission Marathon. Ki ne szeretné ingyen, valódi valuta nélkül bezsebelni egy prémium tankot? Mindenki ráhajt, egyértelmű. Főleg azok, akiknek még egy sincs. Ha még nagyon kezdő a játékos és nincs sok tankja, tapasztalata, nagyon nagy munka, sok idő 100%-ra vinni a küldetést. Ezért mit csinál? Tolja a küldetést orrvérzésig, hátha meg lesz. Mondjuk elég jól játszott, összejött neki 80-90%. Annyiban hagyja? Dehogy! Ha már ennyi meló volt benne, akkor azt a kicsit csak kipótolja. Így is olcsóbb mint megvenni teljes áron. $$$
    Aztán rájön, hogy ha kicsit felturbózza magát prémium fiókkal, több kreditje lesz, a legénység gyorsabban fejlődik, bátrabban szórhatja a prémium lőszert és a tankjait is jobban fel tudja majd készíteni a következő megmérettetésre. Kvázi sikeresebb lesz és legközelebb már talán ingyen is megszerzi a következő ajándékot, mivel addigra kifejleszt és megvesz pár magasabb szintű tankot is, amikkel majd a személyes küldetéseket is csinálhatja. (újabb kihívás)
    Zsebbe kell nyúlni a játékhoz? Nem, persze, hogy nem kell.
    De a többség megteszi. Kicsit olyan ez mint az élet: ha megszoktál egy színvonalat, nem szívesen adsz le belőle, csak ha nagyon muszáj.
    Jól mondod. Nézőpont kérdése.A kezdő annyi ingert és lehetőséget kap, hogy engedni fog a kísértésnek, még ha kicsit is. Ha már jobban belemegy a sűrűjében és képben van a dolgokkal, már lehet, hogy nem fog neki kelleni. De a mézesmadzag mindig ott van.

    A kis accountom esetében én is attól tartok, hogy a BP nagy része felejtős lesz. Van most 2 VI-os tankom és ~ 1.1 millióm. Kíváncsi vagyok, hogy a BP végére hány új tankom lesz. :)
    Szeptember 23--án lesz megint Waffentrager event. Hátha arra is adnak majd pontokat :D

Új hozzászólás Aktív témák