Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balion

    senior tag

    válasz Melorin #233413 üzenetére

    Látom a topikbéli tevékenységedet és nemcsak ebben. Addig idegesíted a másikat, amíg kikel magából az illető és jól csinálod, pont annyira, hogy ne legyél moderálva.
    Látom még mindig szereted a végletekbe menőkig megmondani, hogy hogyan kellene játszani, mikor kéne külső nézetbe váltani, ilyenek. Csak, hogy a többiek tudják, testvérek vagyunk, sokat mentünk platoonban :D
    Ez az utolsó kommentem feléd, nem szükséges moderálni, nem fogom folytatni, 100%

    #233415Melorin: értetlenkedsz. Azt írod: "Ki mondta, hogy 15 secig maradj sniperben?"
    Mindtha én azt mondtam volna, hogy nem akarok 15 mpig sniperben maradni. 15 mperces a reload, ezért értelmetlen abban maradni 1 secig is.
    Ha te nem így gondolod, tedd másképp. Tudod, ez az én véleményem. Másoké nem mindig egyezik meg a tieddel, megszokhattad volna.

    Most újra. Nem azt mondtam, hogy ezért kaphatnál moderációt, hanem azt írtam, látom, hogyan tevékenykedsz a topikokban. Sajnos nem látod magadban a problémákat :(

    "Szerencsére" ezt még tudtam szerkeszteni, de újabb kommentem nem lesz, ahogy ígértem is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák