Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • köpet

    aktív tag

    válasz Szibilla #222903 üzenetére

    Anno én is utáltam az oroszok jó részét, a KV-3-at, KV-85-öt, IS-t a 122-es löveggel, még a T-34 85-öt is, mert képzetlen legénységgel mentem és felszerelést se használtam, no meg azt se tudtam hova kellene lőni sokszor. Sokáig használtam pl az IS-t a 100mm ágyúval, ami pontosabb volt és elég gyorsan is töltött, de a jó világ akkor jött el, amikor már rá tudtam tenni 1,5-2 skill-t a legénységre és lett pénz ventire, IRM-re, stabilizátorra.
    A rémálom 122-es löveg, ami régen 3-ból kétszer mellément ordas módon most kb. 80%-ban betalál és 10mp alatt tölt be, elképesztő a különbség. BIA+pontosságot növelő skillek vannak a lövegkezelőn és a vezetőn, venti-IRM-töltésgyorsító a felszerelés, valami ilyesmivel érdemes lenne megpróbálni a defendert is (ha nagyon rá akarsz menni a pontosságra, akkor a forgási mechanizmus mellé lehet stabilizátort rakni a rammer helyett, nálam az Emil ettől táltosodott meg).
    Az IS az egyik kedvenc gépem lett a nagy löveggel, a KV-2 is tényleg fun, pedig örömtáncot jártam amikor eladtam, hogy megvegyem a következőt, alig vártam hogy túl legyek rajta.

    Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

Új hozzászólás Aktív témák