Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz kchryss #220333 üzenetére

    Szerintem se vásárolt ranked, mert ahogy írtad is a print screeneken is látható, nem kimagasló a teljesítményük. Viszont azt továbbra se értem, hogy értek el ilyen magas szintre a rankeden. Kb. mindenben jobb mutatókkal rendelkezek náluk. Kivéve a spot, némileg az assist és az armor use efficiency. Ami eléggé ellentmondásos számomra. A spotból (és az assistból) arra következtetnék, hogy lighttal mentek, míg a másikból heavy-re. Szóval továbbra sem értem, hogy ők hogyan jutottak ilyen statokkal olyan magas szintre. És itt az sem feltétlen számít, hogy mennyi csatát mentek. A div3-at 80% feletti hatékonysággal csináltam meg (ráadásul az első héten). aztán jött a jojózás. Nem hiszem, hogy kétszer ennyi csatával sokkal feljebb végeztem volna. Főleg, hogy a div2 rank 8 már nem igazán nyújt biztos védelmet. Szóval nem magamat várnám magasabb szintre, hanem őket lejjebb.
    De itt egy kép a tipikus rankedes csatáimról:

    Jól látszik, hogy a sarokban megvan a kulcspozíció, megy a spot (bár ez most pont nem látszik), de két és fél perc elteltével -9k dmg-ben van a csapatunk. Innentől már tök mindegy mit csinálok. Amúgy 3k spot dmg és 1500 körüli sebzés lett a vége. Hogy miért én spottolok? Mert szokás szerint a mi ebrünk volt az első, aki megdöglött. És természetesen megint volt egy jobb játékos, szóval nincs chevron. És zsinórban volt 5 ilyen csatám, és sajnos nem mindegyikben tudtam megoldani a chevron megmentését.

Új hozzászólás Aktív témák