Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz e-newsee #219797 üzenetére

    Én is csak lestem, hogy wtf? Aztán megnéztem a tank szerepkörét is, és aztán akkor már egy fokkal érthetőbb lett. Az STB trading damage-re kap extra xp-t. És mivel egy obj705-tel álltam le meccselni, előtte meg egy SC-vel, és lőttek ők is (maradt vagy 200 hp-m), ezért szerintem sok extra xp-t kaptam. Plusz nem volt kiemelkedő játékos, nagyjából mindenki egyformán teljesített. Amúgy aki kitalálta, hogy a Progettonak first spotra járjon extra xp, az szopjon lovat. A saját spot lövése, az rendben van, de az, hogy ebrek meg 3 lightos meccsek esetén még én is spottoljak? Sokszor az ebr körbefut, aztán már mindenkit felderített.
    Volt egy másik csatám Progettoval Lakeville-en, aminél nagyon sajnálom, hogy nem volt bekapcsolva a replay. Lentről kezdtünk, és az ellenfél fullra áttolta a völgyet, már a bázisnál voltak, elvesztettük a közepét is és a jobb alsó sarokban védekeztünk a városból jövő heavy-k ellen. A bázist egy Kranvagn és egy STB védte zseniálisan, mi meg próbáltuk tartani a sarkot, plusz lövöldözni a középről jövőket, hogy ne tudják hátbatámadni a védőket. Az arty ott volt velünk a sarokban, és elég jól tolta. Egy lyukas garast nem adtam volna a győzelemre, és mégis sikerült lehozni. Az STB valami 5k sebzéssel zárt, írtam is neki utána, hogy szép munka volt. Fogalmam sincs hogy élte túl.
    Amúgy igen, nálam is ez van: a jó csatákban vesztünk, első ötben vagyok, de nem a legjobb, a győztes csatában meg sokszor még azért is imádkozok, hogy egy chevron összejöjjön. De azért van fejlődés, mert jobban megy, mint az előző két szezonban.

Új hozzászólás Aktív témák